proč nejsou herní akce

Proč nejsou v kalendáři herní akce?

Již nějakou dobu sleduju co je v herních akcích a co ne a divím se proč je tam toho tak malo.

Byly já nevím Deskmánia, deskohraní, veletrh hraček nebo hrani nebo co to bylo, gamecon, pragocon, festival fantazie, zlatej goblin, nejaky dalsi cony a ted je nejakej paiting kontest v ogrim doupeti nebo co spousta dalších akcí tykajicich se her, hlavně treba conů o kterech ani nevím, cozt je chyba a rad bych se dozvedel treba na zatrostrankach.
Na nektery akce jsem i zapomnel jet, nebot jsem zapomnel kdy jsou a nikde moc ukazany nejsou.

Divny mi to prijde, z taky z toho duvodu, ze jsem pridaval tusim akci Deskmania asi pred rokem nebo kdy a akce nebyla pridana a od ty doby jsem se teda uz nenamahal cokoliv zadavat.
27.11.2010 13:45:27

Akce pouze schvaluji...
Akce totiž sám nevyhledávám a nepřidávám. Na to už vážně čas nemám.

A pokud náhodou nějakou akci neschválím, tak je to spíš proto, že u akce není dostatek informací. Protože nemá smysl mít v kalendáři zajímavou akci, u které ale není uvedeno, kde se akce koná. A pokud takovou akci navíc přidá nepřihlášený uživatel, tak nemám ani komu napsat (když bych na to zrovna měl dost času), aby doplnil detaily.

27.11.2010 14:14:25

..
no co si pamatuju, tak jak jsem k tomu daval vsechny mozny informace vcetne adres..
takze spis je chyba nekde nekde jinde.

27.11.2010 21:30:35

Vybíráme z Bazaru

DIVUKRAJ FUNKARTY-CZ ZDARMA 2 x KARTA VÝSTAVIŠTE
DIVUKRAJ FUNKARTY-CZ ZDARMA 2 x KARTA VÝSTAVIŠTE
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 11 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas