přeposílací nesmysly

otevřela jsem před chvíli mail a přesto, že jsem mamce 100x říkala ať mi neposílá zaručeně nějkrásnější štěňátka na světě, Přiblblé vtipy, skoty bez spodek, madonu, která se musí 20x přeposlat aby člověk neskapal atd. posílá mi pořád tyhle věci dál...
Taky Vás to to tak vytáčí???
Co s tím dělat
A co Vám přišlo za největší kravinu?
27.8.2010 11:46:10

Ella
Zjistil jsem, že dobře mířený proud čiré nenávisti směrem k dotyčnému většinou zabere, ale na maminku bych to nezkoušel, pravda :)

27.8.2010 11:50:17

sakra... zrovna maminka
U cizích (kamarádi, známí, spolužáci...) jsem to řešil tak, že jakmile mi přišel nějakej takovejhle sráčoi, tak jsem napsal jako odpověď e-mail, kterej se tvářil jako hrozně drsně odborně automaticky generovanej e-mail od nějakého antiviru (bylo to v letech kolem roku 99, tak se nedivte...).

Něco ve stylu:
Váš e-mail ze dne: XX.YY.ZZZZ s názvem: XXXX zaslaný na adresu: XXX@YYYYY.ZZZ byl vyhodnocen jako hoax. Příjemce nemá zájem o další zasílání tohoto typu zpráv. V případě, že z Vaší adresy dorazí další e-mail, který bude vyhodnocen jako hoax, spam atp. bude Vaše adresa zablokována. Blablabla

A opravdu to fungovalo. Takže spolužáci atp. se to odnaučili. Babičce jsem řekl, že jestli mě má ráda, tak mi přeci nemůže posílat mejly typu "pošli, nebo zdechni". Zabralo to...
Takže já jsem už opravdu hodně dlouho "čistej" ;-)

27.8.2010 11:56:53

Ella
S maminkou mam stejnej problem, ale drzim hubu a krok a poctive to mazu:)

27.8.2010 11:59:25

Joe

Tak to je ešte dobré
jeden môj kolega dostal mail (potom, čo poslal tzv. "uvítací" mail ohľadne jednej služby zákazníkovi, ktorú preňho zaplatila materská spoločnosť), v ktorom zákazník písal, že "Ich dachte Sie sind SPAM!" - "Myslel som, že ste SPAM!"

Čo sa týka "nezmyslov" našťastie od svojej rodiny a priateľov také nedostávam... asi sú všetci už "uvedomelí" :) Alebo nie som vhodný cieľ.

27.8.2010 12:05:05

Take vam prijde, ze nazev je nejtezsi cast prispevku?
Ja to resim vice adresama... jednu pro registrace, jednu pro lidi co posilaj nesmysly (prohledavam jen obcas), jednu pro beznou komunikaci, jednu pracovni a asi 5 zaloznich...
A o nevyzadanejch mejlech:
http://balonek.bloguje.cz/491725-balonek-c-7.php

27.8.2010 12:10:22

maily
Celkem spolehlivé je nastavit si, aby maily, které mají v subjectu FW:FW: (případně FW: FW:) šly rovnou do spamsložky. Málokdo tyhle maily nějak upravuje, většinou je lidi automaticky přepošlou dál - a dvojím FW se elimuje to, že do spamu půjde korektně přeposlaný mail.

27.8.2010 12:46:20

:-)
Chuck Norris je jediný kdo dokáže z USA udělat USB

6.9.2010 12:26:53

Opravdoví přátelé
Ještě lepší jsou nesmysly v sms, za které člověk ještě by měl zaplatit.
Často mi chodí nesmysly o přátelství - pošli tento mail všem svým přátelům i mě zpátky, pokud jsem tvůj přítel... to mě dokáže rozpálit. Pak napíšu zpátky - jseš můj přítel, ale tohle přeposílat nebudu :(

28.10.2010 08:42:06

prasátko
včera mi přišlo miniprasátko v červených gumácích - to jediný beru na milost, protože kdybych měla domeček tak si jedno pořídím taky (bez gumáčků)

28.10.2010 08:55:38

Feng Šuej...
Já naštěstí všechny kamarády, kolegy i známé bezmilostným mazáním podobných mejlů přesvědčil, že mi nemají nic takového posílat.
A naposledy mě dojal na Fejsbůku kamarád, když psal cosi o tom, že když si tuto zprávu dám do statutu, tak díky Feng Šuej zbohatnu. Zřejmě i čínské starobylé učení se už muselo sklonit před mocí internetu :-)

28.10.2010 11:11:58

nejlepsi retezovy mail :)
na hoaxu je jeden suprovy s nazvem posli zenu. Jde o to, ze se ma manzelka (pritelkyne) zabalit do velke krabice a poslat prvnimu v seznamu a ze ti casem prijde hromada zenskych... jeste jsem to nezkousel, ale kdo vi...

29.10.2010 09:53:38

Nejlepsi spam :)
Asi pred ctrnacti dny mi nejaka Islandska vdova chtela venovat dedictvi po manzelovi, pry 2 miliony liber. Mam to vzit? Co myslite?

29.10.2010 09:54:51

Přeposílací spam
Nejlepší fórek na účet spamu byl stejně v divadelní hře Dívčí válka , kterou napsal František Ringo Čech (neplést s místním Ringem :-) ). Tam za dob Kněžny Libuše, Bivoje, Přemysla Oráče a podobných taky řešili problematiku spamových dopisů. Rozhodně doporučuji ke shlédnutí, ačkoli se už hodně špatně shání.

29.10.2010 10:40:13

Vybíráme z Bazaru

Bluff (Perudo, Liar's dice)
Bluff (Perudo, Liar's dice)
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas