Playstation 2 Magic Swap

nerad zakládám na tohle jednorázové téma nové vlákno, ale již delší dobou marně sháním Swap Magic pro Playstation 2. Nemá náhodou někdo Magic Swap včetně všech ppotřebných záslepek, který nepotřebuje a a mohl by prodat? Nejlépe ve verzi 3.8.
10.10.2011 17:55:52

Ringo
Jestli jsem tu svou odkládací igelitku nevyhodil, tak ho myslim mám ještě doma u rodičů. Horší je, že záslepky určitě nemám jen cédo, takže by ti to asi stejně bylo k ničemu?

10.10.2011 17:59:51

Odulin
no, bez zaslepek by mi to asi bylo k nicemu, i kdyz cedlo by mohl byt prvni uspesny krucek. Ja jsem na veci dost haklivy, tak jsem se dosud k starani do me peclive opecovavane PS2 ze strachu neodhodlal, kdyz uz bych k tomu sahl, tak asi predpokladam jsou origos zaslepky nutnost, i kdyz dle videa, jak nalepit zaslepky jsem pochopil, ze misto prvnich dvou by stacilo pouzit papirovou nalepku a misto te treti jsem cetl, ze nekteri pouzivaji slamku od fruka, ale do takove divociny bych asi nesel:-)

10.10.2011 19:34:06

PS2 dnes
Nerad parazituju na cizim vlakne, ale mel bych takovy dotaz, ze nejspis prave sem se celkem hodi, i kdyz s Magic Swap to nema mnoho spolecneho - za to se predem omlouvam.

Mam deti (K10,K7,H4) a ac se snazime volny cas vyplnit nejak lepe nez u bedny ci pocitace, hrani na kompu je moc laka. Moc jim to nedopravame - vetsinou zvitezi spis nejaka deskovka - ale cas od casu preci jen podlehneme. Nikdy jsem neuvazoval o tom, ze bych koupil herni konzoli, ale celkem nedavno jsem videl xbox & kinect (ac jsem to sam nehral) a nejak mne zaujala myslenka, ze treba v dny, kdy by psa nevyhnal, by se mohly deti utahat poskakovanim pred televizi :) . Navic bych je udrzel trosku dal od sveho PC :) . Porizovaci naklady ale nejsou zrovna male :( .

Pred par dny jsem se o tom bavil s kamaradem, ktery mne upozornil na existenci alternativy v podobe PS2 & EyeToy. Je jasne, ze vykonove je to nekde uplne jinde, na druhou stranu, myslim, ze bych u deti stejne nemel tendenci propagovat zrovna nejnovejsi strilecky apod (dobre, mozna jsem zatim naivni), spis nejake i starsi hry vic pro deti. Navic porizovaci naklady, i za predpokladu, ze bych nekupoval PS2 z druhe ruky, by byly mene nez polovicni. O mnozstvi her a kouzlum typu Magic Swap ani nemluvim (ac je to pro mne ted tak trochu cerna magie) :) .

Cim vic o tom premyslim, tim vic se mi to libi. Kdyz jsem koukal na youtube na ruzna videa, tak mi to rozhodne nijak tragicke neprijde, treba Nemo, Ice Age (nebo z jineho soudku treba Shadow of the Colossus) - prislo mi to celkem v pohode. Ale chapu, ze dnesni deti uz bych treba se super rezbama z Atari800 asi moc nenadchnul :) .

Muj dotaz pro zasvecene tedy je asi takovyto:
Mate zkusenosti s EyeToy a jake? Koupili byste i v dnesni dobe (pro deti jen na obcasne zpestreni aktivit) PS2 (bez ohledu na EyeToy)?

Jinak, aby to nebylo uplne offtopic - myslim, ze vim o klukovi, ktery delal na PS2 FreeMacBoot (moc to mu nerozumim), mozna by pomohl, mam se zeptat?

Predem dekuji za jakoukoliv reakci.

7.12.2011 22:44:59

Eye toy
Za sebe bych ti dnes už eye-toy moc nedoporučil. Máme ho doma už dlouho a ze začátku to bylo velmi vítané zpestření běžného hraní. Ale na tomto systemu se podepsal zub času, takže citlivost ovládání není ideální i když u titulů které jsou k dispozici většinou postačující. Abys dosáhl lepší odezvy ovládání je dobré se pohybovat proti světlejšímu, pokud možno jednobarevnému pozadí (není to samozřejmě podmínka, ale eye-toy pak reaguje citlivěji). Nabídka E-T titulů bohužel není příliš rozsáhlá a navíc z mého pohledu přes polovinu jsou fakt docela blbiny, které zabaví tak na 1-2 odpoledne. Existují ještě asi 2 nebo 3 fitnes programy, z nichž ten orientovaný na bojová umění je opravdu povedený (trénuješ různé kopy a údery, zasahuješ terče, uhýbáš před drakem atd.) ale jednak je to spíš vyjímka a jednak je o dost náročnější na prostor - vyžaduje speciální širokoúhlou čočku na E-T (je přibalená u hry) a ty musíš být od kamery relativně daleko, aby tě zabrala celého.
V dnešní době se podle mne spíš vyplatí koupit Wii - cenově už je na tom slušně, nabídka titulů je široká (i když část produkce jsou taky blbiny :-) ), zapotíš se při tom dost. Navíc můžeš připojit flashku nebo externí HDD a přehrávat filmy v DivX (tady si ale nejsem jistý zda to nepotřebuje trochu upravit originální FW), MP3, prohlížet fotky, surfovat po internetu (i když to moc pohodlné není) - tohle sice všechno na PS2 jde dělat taky, ale o dost složitěji, takže se na to člověk většinou vybodne.
Co se týče ostatních her, tak je na tom PS2 dobře. Výběr je ohromný, plošinovky, závodní hry, bojovky a JRPG vypadají podle mne stále slušně, ale co je hlavní, většinou jsou i skvěle hratelné (kdo přičichnul k Ratchetovi a Clankovi, serii Burnout, Final Fantasy nebo Tekkenu, ten ví své).

8.12.2011 09:45:22

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror LCG komplet (9000+ kariet) + Bonusy
Arkham Horror LCG komplet (9000+ kariet) + Bonusy
Akt. cena: 620 €
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas