PIVO X VÍNO

Já jsem zapřísáhlej vinař (bíle polosladké) nebo růžová frankovka a na čem si popijete Vy?
26.4.2010 13:12:20

pití
já jsem spíš pivař, po vínu mi druhý den nebývá dobře, ale když už, tak piju bílé...
z tvrdého by to byla již zmíněná hruškovice, nebo jsem si teď u nás v baru oblíbil nějaké dobré rumy, zachutnal mi třeba Jerry Sailor..

ale jak jste psali o cestě do lesa / z lesa, tak jsem si vzpomněl na picí hru co jsme hráli na jednom školním kurzu, jmenuje se to "vlak tokio - ósaka" a chce to alespoň pět pijáků. Jeden z nich je zvolen jako průvodčí a dostane stopky. Každý dostane panáka dle svého výběru a počínaje průvodčím musí každý vypít drink do dna a v momentě, kdy odloží prázdnou skleničku na stůl, může začít pít ten po jeho levici a tak dále... Když dopije poslední z řady, průvodčí zastaví stopky. Cílem hry je dostat se na co nejlepší čas :))

27.4.2010 16:39:04

víno
spíše víno, chardonnay, ale jsem i takovej dobytek, že ty levnější klidně naředím colou tzv válec nebo houba. Já vím, prasečina moraváci by mne zabili. Což se piva týče tak snad jen Stella Artois nebo z nouze staropramen...

27.4.2010 17:32:42

povím vám, že již několik dní
ne za sebou, piju šampanské. předtím jsem to nemohl, teď mě to docela bere. no ale k tématu - pivo i víno, když je dobré můžu hodně. od ostrého jsem si odvykl. tak co brňáci, zorganizujeme nějaké alkoholové "hraní"?

27.4.2010 21:21:08

Vybíráme z Bazaru

Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Warhammer 40k Dice Masters a rozsireni
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 7 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas