pivo

forum pro pratele piva. pivo se vedle stolnich her objevuje tak casto, ze si sve forum zaslouzi a sve priznivce si najde... takze jake pivo doporucite k agricole a jake k asl?
25.2.2012 21:05:56

antos
a hned zacnu, dneska maji u antose pivo z zauzeneho sladu. je to decentni chut v pozadi tmaveho svrchne kvaseneho specialu s minimem cukru. moc prijemne, pije se samo, jen tech 15 stupnu dela svoje. doporucuju k argentinskemu stejku a particce touch of evil, k atmosfere tehle hry je to pivko naprosto idealni.

25.2.2012 21:10:25

moje objevy 2011 :)
Doporučení k určitým hrám nechám na jiných :).

Ale mám 3 takové favority (které jsou relativně běžné k pití v běžných hospodách)

Staropramen nefiltrovaný
Master tmavý 18° (minulý týden jsem ho měl poprvé čepovaný a byl jsem nadšen :) )
Radegast 15°

25.2.2012 21:16:10 | Upraveno autorem (porovnej)

pivo
Hlavne ne Gambrinus, to snad ani eurar nepozre :)

25.2.2012 21:17:03

piva
Plzen, Bernard, Kozel, Budejovicky Budvar, Krusovice

No a co se tyce Gambrinusu, rika se, ze Gambac je Gambac a 12 Gambrinus ja teda muzu:-) Ale je to uz docela davno, co jsem si jej obcas koupil, tak nevim jestli se nejak nezkazil nebo co, ze to nemuze pozrit ani Eurar:-)

25.2.2012 21:20:27 | Upraveno autorem (porovnej)

...
gambac ani ke carcasone... a priznam se, ze diky antosovi jsem huba zmlsana a takovy ty klasicky velky pivovary uz mi nic nerikaj a piju to maximalne na zizen. na chut dobryho piva jen maly pivovary. muj posledni objev je olivetinsky opat, sice ma obcas experimebty jak ze smouli vesnice (cokoladovy pivo), ale jeho svetla jedenactka je fakt fajn

25.2.2012 21:27:10

Ozzy79
pijes jen na zizen - no tak ja jsme totak taky myslel. Na chut piju to co jsem zminoval, ten Gambrinus byl fakt na zizen ciste, stejne jako Radegast, Ostravar a pod.

25.2.2012 21:45:20

pivo nepivo
Hoegaarden
Guinness
Kozel 11 °
Staropramen kchůl Lemon - dokonce se tim dá i přiopít O_o

25.2.2012 22:26:55

pane vrchni...
z beznych: Ostravar, Radegast, Staropramen
z "lepsich": Bernard, Stella, Granat, Master 15° (Zlaty), Pikard ze zamku v Ostrave-Zabrehu

dostal jsem slinu :-/

25.2.2012 22:57:27

Svijany
Vcerar jsem sice zrovna mel docela spatny ale paradni pivo. A Master mi vubec nechutna ale koukam ze se cini velke oblibe

25.2.2012 23:25:48

Svijany
na ty bych málem zapoměl. Patří k mým objevům 2011, protože jsem je měl poprvé minulý rok v létě čepované a byla to lahoda.

Ostravar a čepovaná Plzeň jsou zvratky :D

25.2.2012 23:31:47

Trochu stúpne teplota vonku
a už sa vyťahujú letné témy... :-) U mňa je na programe ešte vínna sezóna, ale slušne ste sa pohrali s mojimi preferenciami, musím priznať. Inak po obličkovej kolike som dostal jasný pokyn od urológa piť Plzeň (evidentne ten lekár nemá rád medicínskych reprezentantov) a nesťažujem si.

25.2.2012 23:37:05

top ten
Plzen
Budvar
Krusovice
P.s.Cepovana nepasterizovana Plzen zvratky???

25.2.2012 23:47:00

piva
Kdo je z Prahy nebo blízkého okolí, doporučuji okoštovat Unětice (nejlíp 12) - dobrý HOŘKÝ pivo.
Jinak z větších pivovarů můžu Svijany - obzvláště Svijanský František (polotmavý/řezaný) mi šmakuje poslední dobou.
Kozel docela ujde.
Gambrihnus nebrat! (Výjimečně, když to v nějaký hospodě maj v tanku, čistěj trubky a uměj to natočit, tak 12)

25.2.2012 23:51:57

pivo
Tak v hospodě, kde hrajeme je pitelnej jen ten nefiltrovanej staropramen...a není to zas taková bída, jak jsem čekal . Jinak malý pivovary rulez, tam je to fakt o něčem jiným, ale holt u nás na "vesnici" si člověk zase tak moc vybírat nemůže...

26.2.2012 00:02:54

Brblo
koukam ze mas velmi podobny zebricek jako ja.

Jinak rici o Plzni ze jsou to zvratky je rouhani:-) ano, mel jsem v jedne hospode, kde Plzen smrdela jak zvratky, ale chyba nebyla na strane Plzne, ale spise te hospody.

Jinak Plzen, Budvar a Krusovice jsou piva, po kterych saham nejcasteji. Jinak mam rad i Kozla, ale to je vzdycky spise alternativa. Bernard je pro me pivo spise svatecni.
Ono se nejaky zebricek sestavuje velice spatne. Kazdopadne Pzen se pro me stala v posledni dobe proste jednicka, dam si ji rad kdykoliv.

26.2.2012 00:08:40

Kvasnicacek
Rohozec! Pivovar nedaleko Turnova, nejlepsi kvasnicak co jsem kdy kostnul, tusim zrovna sestikouskem.

Doporucuji jen tak, po tretim kousku prijde hladek, loupnout tam dobrej mistni smazacek a pokracovat. Na zadnou deskovku bych si ani nevzpomnel, po celou dobu konzumace byl jedinym tematem rozhovoru se spolustolovnikem prave ten kvasnicacek ... Tusim ze to bylo dokonce prvni pivo ke kterymu jsem ani nekouril, abych tu chut nicim neprasil :-)

Jinak k deskovkam piju co tece a je mi to celkem burt, tam mam jinou starost :-)

26.2.2012 00:09:16

Svijany
tohle pivo je zvlastni. Jeho fanouskem se nestanu, protoze ma pro me takovou zvlastni prichut vanilky. Cepovanou vypiju, ta je v pohode, ale nevim cim to, kdyz si dam lahvove Svijany, je mi tezko od zaludku. Tim nemyslim ze se zridim deseti kousky a divim se proc je mi zle, tim myslim, ze si dam jedno a je mi zle.

Co se tyce i zde zmineneho nefiltrovaneho Staropramenu - nevim proc, ale trochu mi to pripomina barbarsky mix piva se Spritem, nebo mozna Frisco a strasne me po tom pali zaha. Ale mel jsem jen lahvove, nevim jak chutna cepovane.

26.2.2012 00:11:13

na gambrinus 12
som pred par rokmi chodieval do jednej krcmy v Bratislave.Bol fantasticky.Aj tu par piv pekne dojebali.

26.2.2012 00:28:53

halbarad
Jo Unetice bych zapomnel, pravidelne si ho davam v Dejvicich s nakladanym hermelinem :). Ale nerekl bych ze je horky.

26.2.2012 00:36:00

Falco
Ne nějak brutálně, ale přijde mi, že je z hořčích piv, což mám rád. Oproti třeba gambáči, kterej je takovej nakyslej (někdy i staropramen). Nesnášim, když má pivo nakyslou chuť.

26.2.2012 00:49:01

unetice
ty jsou moc fajn, horky tak akorat :-) jinak jeste pridam jednu exotiku: obolon. ukrajinske pivo, na ktere se pouziva voda od cernobylu (udajne to hlidaji). v cechach by si tim clovek ani neumyl boty, ale na ukrajine je to jedno z lepsich piv

26.2.2012 02:43:05

Ringo
nespletl sis ten nefiltrovany s citronovym? Pokud vim, nefiltr se do lahvi ani nedela, prave kvuli tomu nefiltrovani a tim i snizene trvanlivosti.

26.2.2012 08:27:28

citrón
A je omyl řadit citrónovej staropramen mezi piva. Tam to samozřejmě nemá co dělat - do této kategorie to vůbec nepatří. Naopak mezi limonádami patří mezi ty lepší, možná i na špici. Aspoň pro mě - když už není nealko pivo, tak rozhodně tohle radši než jakoukoliv limonádu.

26.2.2012 09:43:09

sydo
ale dělá

http://www.ponorka-litvinov.cz/wp-content/gallery/other/staropramen.jpg

26.2.2012 09:59:41

Sydo
nespletl, na lahvi bylo napsano nefiltrovany. Citronovy bych si nikdy nekoupil.

EDIT: viz obrazek ktery tu dal Beholder

a vubec, mas minus za to, ze to nevis:-)

26.2.2012 10:07:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Dead of Winter (EN)
Dead of Winter (EN)
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas