PC MMO deskovky

Ahoj,

znáte někdo hry od Iron Helmet Games (http://www.ironhelmet.com/). Nedávno jsem narazil na jejich hry (2) na netu a dalo by se říct, že jde (pro mě) o ideální kombinaci deskovky s PC/netem. Hra opravdu vypadá, jak kdyby došlo k převodu deskovky na PC hru, ale je tam přidáno pár věcí, který umožňuje PC a na desce by se dělalo těžce. Konkrétně jsou dostupný dvě hry - Blight of Immortals a Neptune's pride. Neptun's pride je cosi sci-fi a na můj vkus (podle screenů) je dost abstraktní (vzdáleně mi to připomnělo EVE... nejsem zas takovej znalec...).

Zato Blight of immortals je kooperativní fantasy hra, kde hráči hrajou za "normální" obyvatele (orci, lidi, elfové, enti atp.) proti umělé inteligenci, která pohybuje s podobnýma jednotkama jako sami hráči, ale všechno to jsou zombie (takže místo elfa je zombie elf atp.) Každá jednotka má určitou sílu, vlastnost a postupně se expí. Dobýváte města a vaším úkolem je vyčistit zem od undeadů... Každá hra se prý hra pár týdnů...

No, docela mě to zaujalo, znáte to někdo? Já teď chvíli hraju (zatím single player verzi a zatím baví :D)
11.6.2011 17:15:04

To to fakt nikoho nezajímá?
Docela bych si zahrál s nějakejma zatrolencema... :-(

13.6.2011 12:34:24

rbx

ipetrk
tak jsem to zkousel a takhle na pohled to vypadalo hezky, ale hrozne me tam stvalo to cekani pri urychleni casu a platit si tam nejaky ucet se mi nechtelo.

13.6.2011 13:06:41

rbx
Vůbec jsem si nevšiml, že jsi psal...
No, to čekání je v single playeru a je to jednoznačně pro nalákání hráčů na placenej účet.
Ale single player není vůbec to zajímavý na týhle hře. Bral jsem to je na naučení principů. Mě baví multiplayer... Všichni proti immortals, některý jednotky mašírujou do vedlejšího města třeba 1 a půl dne. Fakt to stačí zčeknout dvakrát denně, jednotky jsou různě silný a maj různý schopnosti.
Někdy se můžeme domluvit a dát si nějakou mapu společně.

14.6.2011 23:16:53

Vybíráme z Bazaru

Praga Caput Regni česky prodej
Praga Caput Regni česky prodej
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas