parotěska v podhledu

potřebovala bych radu: musí se parotěska u sádrokartonových podhledů lepit oboustranou lepící páskou do celé élce profilu nebo stačí bodově?
díky moc
23.4.2012 15:33:45

to Ella
Nemusí se lepit vůbec. Prakticky se lepí jen z toho důvodu aby na profilech držela do doby, než se na ni připlácne sádrokarton (pokud máš strukturu zateplení takovou, že parozábrana je hne za sádrošem).

Takže pokud ti bude držet a neodlepí se než budeš upevňovat sádroš, tak stačí jen bodově.

23.4.2012 15:48:47 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
no mě jde právě o to, že je mrcha děsně těžká a aby chvíli než ji přikurtujem sádrošem vydržela nahoře
ale jestli mě naštve, tak provedu nějaké drastické opatření a vše kvůli parotěsnosti přelepím krycí páskou a bude po ptákách


díky, jen jsem doufala, že má někdo zkušenosti, u krovu je to jednoduchý, tam maj sponkovačku, u profilů je to poněkud náročnější

23.4.2012 15:50:50 | Upraveno autorem (porovnej)

to Ella
Já lepil bodově a drželo. Moje parozábrana byla taky těžká s tou alu reflexivní vrstvou.

23.4.2012 16:25:42

ella
jak rika kren, bodove staci, cca 5cm po metru na profil, desky to pak prichytnou samy od sebe. ty samolepky jsou samy o sobe taky celkem silny, udrzi toho dost

23.4.2012 17:00:06

dííky
v pondělí vyzkoušíme

23.4.2012 18:49:42 | Upraveno autorem (porovnej)

takže děkuju
dávali jsme po 1m 5cm těsnící pásky (lepší než oboustraná páska - je to taková žvýkačka co se dává mezi dřez a linku apod.) drželo to dobře a už máme skoro všechny podhledy hotové
takže díky za rady moc jste mi pomohli

2.5.2012 08:50:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Dračí palác
Dračí palác
Akt. cena: 620 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas