Nákup na FFG

Zdravím,

nevím, do které sekce bych měl zařadit tuhle diskuzi, každopádně bych se chtěl zeptat, zda nemá někdo z Vás zkušenosti s nákupem přímo na stránkách Fantasy Flight Games a následně s dobou dodání. Díky moc
7.1.2019 13:22:57

FFG
Zkoušel sis už dát něco do košíku a kouknout na přibližnou cenu poštovného? :)

+ clo
+ dph

Líp uděláš to koupit někde v UK.

Jana & Jonáš
deskoviste.cz

7.1.2019 14:31:05

FFG

Právěže až tak jsem se k tomu nedostal, jelikož jsem chtěl z tama jen pár drobností, které u nás buďto nejsou, nebo jsou neustále mimo sklad :) Tak jsem jen informativně se zajímal o názor někoho, kdo se dostal dál jak já:D :)

7.1.2019 18:51:35

No...

není to sice nákup, ale žádal jsem jejich podporu o náhradní komponenty k Talismanu a za necelé dva týdny od žádosti jsem to měl doma :)
Jen mi nenapsali odpověď na mou žádost, ale rovnou poslali balíček s dopisem, takže jsem to ani nečekal a byl jsem mile překvapen :)

7.1.2019 20:30:18

Re: No...
To je paráda :) Podobný zkušenost jsem měl s Upper Deck, kde taky mi vyhověli během krátké doby. Ale super, díky :)

8.1.2019 06:10:49

Attanono
Jana.maruska chtěl(a) zjevně naznačit, aby sis to co psala zkusil. Já to zkoušel a rychle mě nakupování u FFG, byť věcí ve výrazné slevě, přešlo. Poštovné za raketu a počítej s DPH u nás (a to i z poštovného).

Spíše se po konkrétním zboží zeptej v eshopech, kde věci od FFG prodávají. Možná to chvíli potrvá, ale IMO to vyjde výhodněji.

8.1.2019 08:49:29

peca007
Dobrá :) Díky za názory a odpovědi. Zkusím najít nějakou alternativu.

9.1.2019 07:26:44

Vybíráme z Bazaru

Čtyři zahrady
Čtyři zahrady
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas