Mystery box od Albi

Ahoj, chtel bych se zeptat, zda jste nekdo kupoval Mystery box od Albi a pripadne, co jste v nem meli za hry? Diky za kazdou odpoved :-)
14.12.2017 10:03:06

Albi Mystery Box
V Albi Mystery Boxu najdete vždy jednu hru z těchto skupin her:

1. Scythe, This War of Mine, Robinson Crusoe, Pustina.

2. Puerto Rico, Marco Polo, Lorenzo il Magnifico, Dominion Intriky, Dominion, Mombasa, Ostrov Skye, Karak.

3. Slož to, Moštárna, Diamant, Kanagawa, Neobvyklí podezřelí, Ominoes: Kostky bohů.

4. Costa Rica, Velbloudí dostihy na cesty, Zajíc a želva, X bere!, Na prodej, Mici Maki, Vše nej!, Krysí válka.

5. Rozličné bonusové předměty jako například placku, plakát nebo demo nějaké další hry.

14.12.2017 10:28:35 | Upraveno autorem (porovnej)

dotaz

Technický dotaz, to dostanu všechno z jedné kategorie, nebo jednu položku z každé kategorie?

14.12.2017 10:35:03

....
No já jsem ten popis taky četla, a taky mi ta formulace není úplně jasná. Tipla bych si, že tedy v tom boxu se budou nacházet po jedné hře z prvních čtyř skupin, a pak nějaké množství bonusovejch předmětů.
Tj. třeba Scythe + Puerto Rico + Slož to + Costa Rica, a nějaké to haraburdí k tomu.
Ale nevím, jestli tedy chápu správně, páč to tedy mají trošku divně napsané, a mělo by to spíš být "...najdete vždy jednu z KAŽDÉ z těchto skupin...". Takhle to zní skoro jako by tam byla opravdu jen jedna hra v tom boxu.

14.12.2017 10:50:32

?
vždy JEDNU hru z těchto skupin her. Co není jasné?

14.12.2017 10:59:21

Z té
poslední kategorie to mohou být dvě (asi když jsou moc malé).
Někdo se na to ptal na FB.
--------------------------------------
Nevěřící Tomáš nevěří na Speedyho a Ježíška
S radostí prohraje jakoukoliv historickou hru
Střet zájmů jen s manželkou

14.12.2017 11:03:03

Kdo to koupí?
Popravdě nechápu, kdo si toto koupí. Snad jedině někdo, kdo ještě žádnou z těchto her nemá, ale pak si myslím, že je to začínající hráč a ty hry jsou na něj zbytečně složité.

Ale dobrý způsob, jak se zbavit méně prodávaných her...

--------------------------------------------------------
zarytý fanda, sběratel a propagátor deskových her

14.12.2017 16:45:32

Pro koho?
Třeba deskoherní kluby, nebo někdo kdo nemá žádnou z těch velkých her. Myslím, že si to svůj trh najde. Stejně má jít o velmi omezenou sérii.
--------------------------------------
Nevěřící Tomáš nevěří na Speedyho a Ježíška
S radostí prohraje jakoukoliv historickou hru
Střet zájmů jen s manželkou

14.12.2017 16:49:04

Pro koho?

Třeba pro nás ;) Ono pokud máš doma dva zaryté deskohráče, co by na Vánoce byli oba rádi překvapeni. Tak tohle je ideální řešení, navíc ta cena je dost příjemná.

15.12.2017 13:37:33

Custom Mystery box
Škoda, že si nemohu vybrat jednu z každé skupiny sám a být překvapen :-)

Za mě:

1. This War of Mine (nebo Pustina)
2. Mombasa (nebo Lorenzo il Magnifico)
3. Neobvyklí podezřelí (nebo Diamant)
4. Na prodej
5. Demo nějaké další hry

15.12.2017 14:02:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Obsah mystery box
Dnes přišel:-)
Pustina
Marco polo
Želvy a zajíci
Kanawaga
Krysí válka

Za mě spokojenost,ani jednu z her nevlastním :-)

15.12.2017 14:52:40

pro mě pozdě (dozvěděl jsem se to až teď)
Jako nabídka zajímavá a možná bych do ní možná šel. Ale bohužel, předvánoční rozpočet na hry jsem vyčerpal a minimálně 2 hry ze seznamu pořídil. Ale jinak mi to přijde celkem fér nabídka, kdy bych "ušetřil" přibližně tisícovku. Sice bych měl i pár her, které bych jinak asi ani nekoupil, ale pro když přijdou synovi na návštěvu spolužáci, tak by byly dobrý taky.

15.12.2017 15:13:07

škoda
Tak do toho bych šel z 2,3 a 4 nemám žádnou hru.
Ale riskovat že dostanu další Scythe nebo Robinsona nejde :+)

15.12.2017 15:51:20

Bastacka
Tak já myslím, že pokud je to pravda, že za 1999 dostaneš hry v hodnotě min 3000, jak tam píšou, tak i když se ta jedna duplicitní nerozbalená hra prodá tady na bazaru někomu, kdo ji ještě nemá, i za míň, než je její normální pořizovací cena, tak člověk na tom tratný nebude. Za mě celkem akceptovatelné riziko.

15.12.2017 16:10:05

za mě
Ideální :) Už mám objednáno, protože žádnou z uvedených her zatím nemám. Takže za mě paráda a pokud tam bude něco co vyloženě nebudu chtít, tak to hodim sem na bazar za nějakou minimální cenu :) Přijde mi to v pondělí, takže ještě do vánoc kdyžtak budou fungl nové hry (o které já mít zájem nebudu) zde na bazaru na "symbolickou cenu" :)

15.12.2017 16:50:41

Za mně dobrá nabídka
Akorát než jsme se doma domluvili, tak jsem byl 33. a už jsem měl smolíka.

Nějaké hry doma mám, ale zrovna z aktuální nabídky jenom krysí války a hra/hry které bych vyloženě nechtěl tam byly dvě. A jak píše Anyanka, ty by se daly věnovat známým nebo prodat na bazaru.

15.12.2017 17:16:49

30
Na Albi píšou ,že to byla omezená nabídka 30ks.
Víc letos nebude.

15.12.2017 17:36:34

Váha balíku Mystery box
Čekám na doručení zásilky, dojde pravděpodobně v pondělí a tak přemýšlím co v balíku asi bude. Říkal jsem si, že bych mohl odhadovat podle váhy balíku - dřevěné žetony jsou těžké, karetní hry zase lehčí...je tu někdo stejně postižený?a jak těžký je váš Mystery box?

16.12.2017 21:44:39

prodej
A už se jeden rozprodává v bazaru.
Co člověk neudělá " pro pár špinavých zlaťáků " :+)

20.12.2017 21:44:55

to Bastacka a všem
ahoj, taky jsem si všiml, že se tu prodává a ne pouze jeden člověk. Sám jsem si M.balíček objednal a z toho co mi došlo jsem usoudil, že hru Vše NEJ! nebudu potřebovat a rád ji pustím dál. Obecně nemám problém s tím, když někdo prodává, co nakoupil.

Cítím, že na to, co narážíš je nějaké morální hledisko, zda je OK to co za částku 2000kč nakoupím, rozprodávat a tím získat nějaké peníze navíc.

Sám to mám tak, že mám nějaké omezené zdroje (mám rodinu, 2 malé děti), takže toto je jeden ze způsobů, jak člověk navýší svůj kapitál a umožní mu to zase jinde koupit nějakou jinou hru, po které třeba pokukuji a na kterou bych třeba normálně neměl prostředky. Sám jsem šel tou cestou že koupím a uvidím, podle toho, co tam bude. Došla mi This war of mine a to je pecka, tuhle hru jsem chtěl a nechám si ji, spolu s ní jsem dostal Artbook Schythe, který si taky nechám (schythe už mám a kdybych ho dostal podruhé, tak se ho tu pokusím prodat jako jiní). Další hra Ostrov Skye jsem se domluvil na prodeji s kamarádem za pro něj i pro mě přijatelnou cenu. No a moštárnu si nechám, protože to brzy budu hrát s dětmi. Tím se dostávám k tomu, že v ideální situaci jsem koupil This war of mine s Artbookem za cca 1200kč a jsem spokojený. Kdyby mi ale došla Scythe, Marco Polo, Karak, Krysý války atp... tak bych to prodal, protože všechny tyhle hry mám...

21.12.2017 11:47:21

@Nathanael versus Bastacka
Vůbec nemáš zapotřebí se tady nějak obhajovat. Nejsi charita, abys hru, co nepotřebuješ poslal dál zadarmo. Prodej v aukci je úplně normální.

Mě osobně spíš hodně vadí postoj Bastacky, protože nemám rád když někdo obecně šmahem někoho odsoudí, pomluví a osočí aniž by znal okolnosti.

21.12.2017 12:07:14

obsah boxu na bazar

Mystery box máme doma také a udělám to přesně jako Nathanael (nevyhovující hry na bazar). Nevidím v tom absolutně žádný problém.

Řádně jsem ho zaplatil a nemíním doma sušit něco co budu mít 2x, případně co nás nebude bavit. Navíc volba všech kupujících je svobodná..... nechceš nekupuj.

Čili to zvolání o "zlaťácích" mi přijde dosti liché. Spíše si myslím, že to bylo myšleno jako žert.

21.12.2017 12:30:38

bazar
Koukla jsem se, kvůli čemu je takové pozdvižení, a možná Bastacka naráží na to, že tam někdo, zdá se, hodil celý obsah mystery boxu :))) Je to trošku zvláštní, že se nehodila žádná hra, ale tak i to není nemožné :) A navíc, i kdyby to ten člověk fakt koupil za účelem rozprodání, jak už již bylo řečeno - nechceš nekupuj, a pokud na to přihazuju a šponuju cenu nahoru, tak mi asi nepřijde, že jsem na tom tratná :)
Za mě tedy, ať už je důvod prodeje jakýkoliv, nevidím na tom nic špatného, jsou-li obě strany spokojené :)

21.12.2017 12:39:56

Jak s ševcem čerti šili
Mě se ta hláška z te pohádky strašně líbí.
Byla to narážka na prodej všech her z boxu.
Jinak mě je u prdele co kdo prodává.
Jen mi příjde směšné ,že i na tom chce něco vydělat :+)

21.12.2017 14:12:19

Bastacka

No, tak já třebas doufal, že v něm budu mít některé hry, ale bohužel tam není ani jedna z těch co jsem chtěl :(
By to spíš takovej risk, kterej nevyšel... Místo toho jem tam našel Domonion, kterej nesnášim, velbloudí dostihy, kostky bohů a Robinsona. A ani jednu z těch her nechci, mám si je tedy nechat jen proto, že jsem je naslepo koupil?
Třebas Karak jsem chtěl, tak hned kupuju na bazaru, pro mě tedy dobře :) Ještě promýšlim co s tim udělám a nakonec to sem taky asi všechno nahážu :(

Takže, taky bych už měl na bazaru naházenej celej Mystery box, a o nějákej zisk mi fakt nejde...prostě za kolik se prodá, za tolik se prodá. Pro mě by byla ideální výměna, tak kdybyste někdo měl zájem (z Prahy), tak se můžeme domluvit :)

21.12.2017 15:46:42

@Bastacka
Když je ti u ..., že někdo něco prodává, tak proč máš potřebu někoho dehonestovat vyjádřením:
Co člověk neudělá " pro pár špinavých zlaťáků "
Mě osobně by se to tedy dost dotklo a je vidět, že asi i Nathanaela, když měl potřebu se obhajovat.

21.12.2017 21:37:43

Vybíráme z Bazaru

ANKH - Bohové Egypta
ANKH - Bohové Egypta
Akt. cena: 1725 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas