League of Legends

zdravím, jestli někdo má zájem o MMORPG ve stylu DotA tak se může zaregistrovat na tuhle hru, je to novější lepší verze, jinak jak se mi ozvete tak si jistě rád s vámi zahraji taky ;)
Jinak pro štouraly hra je zdarma ke stažení na jejich stránkách, takže to snad nemůže být považováno za reklamu. Registrace (via můj invite)
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dda16e1d3a61755554990
17.6.2011 11:32:21

LoL
Hraju, když mám čas... tj tak do pěti her týdně :) Je to dobrá hra, ale za MMORPG bych ji neoznačil, prostě 5vs5. Je na ní super, že mi nenutí hrát pořád. Zapnu vypnu je to fuk, žádný super bonus, kdybych hrál denně stejně nemám.

17.6.2011 11:38:33

Sjone
Ani jsem netušil že se tady vůbec někdo najde :) ale nesouhlasím s výrokem, i když hraješ 5 v 5 tak singlovka to není :) Ale je fakt ta náročnost na čas oproti třeba WoW to se nedá srovnat ani :)

17.6.2011 12:00:15

Raziel
Netvrdil jsem, že je to singlovka. Jen aby si někdo nemyslel, že ho potenciálně čekají hodiny a hodiny levelování.

17.6.2011 12:08:07

all
Tak jo pro všechny kdo hrajou onlinovky a chtěli by zkusit. Hra trvá 20-40 minut, hrajete za hrdinu lvl1-18 smyslem je zničit soupeři bázi (nexus) jednotky se posílají automaticky, vládu máte jen nad hrdinou, na mapě jsou i nějaká neutrální monstra za jejichž zabití máte různé odměny. Ve hře je spousta hrdinů za které můžete hrát a každý má své dovednosti. Za zabité jednotky soupeře/hrdiny/neutrály/obranné věže máte peníze za které si kupujete vybavení ve stylu MacGywer (ze dvou slabších předmětů uděláte jeden lepší atd). Nejdůležitějším prvkem ve hře je týmová hra, nenechat se zbytečně zabít (po smrti vás dávají dohromady nějakých 10-40 sec, pak se objevíte znovu v bázi a můžete bojovat). Tak asi stačí... jinak hra je vysvětlená i na oněch stránkách a také jsou přímo ve hře dva tutorialy kde vám taky řeknou o co go trochu lépe :).

17.6.2011 12:58:47 | Upraveno autorem (porovnej)

LoL
V podstatě moje jediná hra, kterou momentálně hraju na PC (resp. na notebooku). Pokud by jsi chtěl kontakt, můj herní nick je (překvapivě :e)) "Ecan".

17.6.2011 13:18:06

raziel
Na allstars mam nekolik desitek her odehranych. Nikdy jsem nebyl profik, ale má to něco do sebe. Jaky je tady nejvetsi rozdil od DOty? Resp... proc bych mel hrat lol?

18.6.2011 12:24:15

Elenistar
http://www.leagueoflegends.cz/informace-o-hre/dota-lol/

18.6.2011 12:46:41

Ecan Elenistar
servery mají tedka udržbu tak asi dneska ne :)
Jinak proč hrát lol a ne dotu. Mno pro mě jsou asi tak dva hlavní důvody. LoL má mnohem lepší ovládání(grafika i když je lepší pro mě není moc důležitá), oproti dotě je to prostě uplně někde jinde (ale to se není čemu divit když dota jede pod warcraftem což je původně RT strategie). Druhý důvod, ten je asi hlavní, je komunita hráčů doty ... jak to podat slušně ... no je to banda kreténů. Hrál jsem nějaké onlinovky a nové hráče tam lidi vidí rádi, všecko jim ukážou, např v UO tě zkušený hráč podaroval předměty a zlatými do začátku, poradil kde máš chodit co máš dělat .... Jak jsem začal hrát dotu na ladderu, tak od první hry do poslední všichni jen nadávají jaká jsi lama (slušně řečeno) a to se nemění i když máš skore jako nejlepších X lidí v žebříčku. Každou chvíli tě tam někdo flamuje, a poslouchat to každou hru fakt nemusím. V lol začínáš hrát s nováčky (bot rozděluje týmy podle levelu) takže jsi na tom s ostatníma +- stejně, samo nějaký ten kretén se najde vždycky co ti začne psát nesmysly, tomu se asi vyhnout nedá, ale s dotou se to nedá srovnat.

19.6.2011 11:17:09 | Upraveno autorem (porovnej)

LoL vs DotA
Je to asi stejne jako Stacraft a Starcraft 2. Hraci prvniho dilu rikaji, ze druhy dil je zjednoduseny prvni dil.
Velky rozdil je tusim v tom, ze zrusili Deny (ci jak se to pise, Last hit zustava). Pak je rozdil v tom, ze nemuzes hrat za libovolne hrdiny, ale musis si je "kupovat" za body, ktere ziskas hranim her. :-) Takze pokud chces nejakou postavu, tak musis odehrat X her, nasbirat body a koupit si ji do sveho portfolio, coz je rovnez zasadni. A pak tam bude spoustu drobnosti a odlisnosti, ktere ti povi hrac, ktery hral hodne dlouho DotU a cichnul k LoL.

to Raziel:
Ja si myslim, ze je jen otazkou casu, kdy to same bude v LoL. Horsi hraci budou vzdycky zatracovani temi lepsimi a nebo ubozejsimi. Tomu se clovek v hernim prumyslu nevyhne.

19.6.2011 13:31:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Vojtech Musil
Jak říkám u Ultimy online jsem s chováním starších hráčů neměl problém. Nevím co ti pomůže nadávat někomu z tvého týmu za to že jsi umřel ... dota sux prostě :).
Co je takového ještě jiného v lol jsou mastery a runy které získáváš taky hraním (za každou uroven summonera - hráče můžeš mít jednu runu a jeden bod do mastery, což dává i variabilitu pro hraní stejného hrdiny). Víc možností mají lidi rádi :). To kupování hrdinů mi osobně nevadí ... stejně než si ošahám jednoho hrdinu tak už mám odehraných tolik her že si můžu koupit dalšího. Pro nováčky to alespon nepůsobí tak hrozivě a můžou si zvykat .

19.6.2011 18:28:18

Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard - Deadly Frontier
ISS Vanguard - Deadly Frontier
Akt. cena: 1750 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas