Kvalitní inkoustová tiskárna

Ahoj všichni

potřeboval bych poradit ohledně výběru tiskárny. Doma mám starou tiskárnu asi 12 let :) pořád funguje ale není to ono :D Požadavky jsou aby na ní šlo tisknout na papír s gramáží aspoň 250g (na tu velkou gramáž klidně i manuální podávání) a možná co nejlepší cenové vlastnosti cartridgí kvalita/ výkon (jsem si vědom že jsou drahé). Scaner nebo další multifukční zařízení nevyžaduji ale ani se jim nebráním. Jde mě o to používat tiskárnu na tisk fotek a kartiček do deskovek. Kartičky vždy dávám do FFG obalů s originály rub orig a líc tisk. Takže bych poprosil o radu těch co už tisknou a mají nějaké typy.

děkuji s pozdravem Jirka
28.10.2013 13:24:39

Laser vs. Ink
No ja jsem vuci inkoustum uz delsi dobu neduverivy. Mam barevnou laserovku a spokojenost (i tisk karet na 300g/m2 ap.). Proti inkoustovkam mam toto
- barevna nestalost na svetle (hl. slunecnim)
- nizka vodeodolnost - at se biji v prsa jak chteji, caknes na to vodu a rozpiji se. Mozna by pomohlo lakovani, ale to mi prijde jako drbani pres hlavu.
- pro kvalitni tisk nutny KVALITNI papir
- pri kvalitnim tisku vysoke naklady (cartridge i papir atd.)
- ceny i barevnych laserovek jsou ted uz snesitelne a lze tisknout slusne i na obyc papir :-)
- inkousty vidim jen pro tisk foto na fotopapir a tisk na folie a kdekoli, kde nesmi byt vysoka teplota jako u laseru

Asi jsem Ti neodpovedel spise doufam , ze jsem Ti rozsiril moznosti :-)
Preju dobry vyber at je to cokoli.

28.10.2013 22:20:55

Vybíráme z Bazaru

Karuba
Karuba
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas