HOMAM VI demo

co na to říkáte? já zatím hrála jen pětky, tak jsem z toho zatím celkem zdrblá, asdi si zas budu muset zvykat ja jiný prostředí atd.
23.8.2011 19:05:17

homan VI
nic nepustim nemám dostatečně výkonej počítač a ani neplánuju

23.8.2011 19:09:33

prave som dohral
HOMAM 3 Complete, jedinu PC hru, ktoru casto drtim a inu uz nebudem. skusal som aj 4 a 5, ale zostanem verny klasickej 2D, mrknem na to demo, ale aj tak zostanem verny starej dobrej trojecke.

23.8.2011 19:22:31

Ella
Apage!;) Tohle by me vyradilo na docela dlouho, na HOMAM si ujizdim. A ted nemam cas tomu propadnout;)

23.8.2011 19:23:51

HOMAM VI
Jako velmi náruživý, až závislý hráč HOMAM III Complete se starým notasem prohlašuju. Homam VI u mě nehrozí. Nelíbí se mi grafika a vysoké nároky na PC. I když HOMAM 5 byla o dost lepší než IV, beztak HOMAM III Complete nic nepřekoná, leda ten Wake of Gods na H3C :).

23.8.2011 19:29:00

kurník
že bych se vykašlala na 6 a až dojedu druhý datadisk, že bych se pustila do těch opěvovaných trojek?

23.8.2011 19:30:50

Jarwiks
Si moj clovek, mas u mna plus ;)

Ella: nemas na cim vahat, cakaju ta stovky hodin zabavy, taktizovania, nervov, radosti, stastia. mna original hra vysla 10 ecek. hravam nahodny generator mapy, takze kazda hra je ina a nikdy ta neomrzi. u mna jednoznacne 100/100.

23.8.2011 19:31:41 | Upraveno autorem (porovnej)

noo
tak 5 mě zabrala 3 roky, trojka bude to samý a 6 potom taky = takže 6 let hran, jooo to mám co dělat .-)

23.8.2011 19:38:48

HOMAM
nejlepsi byl HOMAM 2 a pak 3. Pak mehodne bavila jednicka, tu jsem hral v dobe jejiho vydai a byl to celkem tehdy sok. IV zklamani, ale ve sbirce ji mam. Petka - navrat ke korenum co se tyce systemu hry, ale komplet prekopano do 3D. Sice slusiveho 3D, ale 2D je preci jen peknejsi. Na sestku jsem zvedavy, ale velka ocekavani nemam, rekl bych ze v tomto smeru bylo jiz vse vymysleno a neni moc jkam se posouvat. Jedinek horsimu. Pry je to takovy mix HoMaM s Disciples.

23.8.2011 20:12:03

keď Homam
tak III Complete :) s random map generatorom. Občas na 1-2 hodinky nostalgická II.

Ak to tu ešte niekto hráva, môžem poslať moje dve či tri kampane, ktoré som dávnejšie vymyslel (prípadne pošlite správu).

Inak ak si sadnem k PC hre dnes, tak jedine Homm3 Complete alebo NHL 2004. Sem tam Mafia a Hitman, ale to fakt výnimočne raz za rok,dva.

A som zvedavý na Diablo III, kde sa budú dať predávať itemy v aukcii za real money :).

23.8.2011 22:09:21 | Upraveno autorem (porovnej)

acedrac
je to mimo temu, ale proc zrovna NHL 2004 a ne nejake pozdejsi? Ptam se hlavne proto, ze hledam ideani nenascriptovany hokej. Obcas hravam s kolegou z prace a u NHL 09 nas totalne vytaci povinne goly a povinne chyby, ktere se vzdy stanou prakticky ve stejny okamzik:-)

23.8.2011 22:33:49

Ella
Trojku si dej, ta je z cele serie fakt nejlepsi. Ctyrka propadak a petka dobry, ale ne tak dobra jak trojka;)

23.8.2011 23:27:36

aneken
určitě se do ní pustím, jenom já a hraní na počítači ... prostě dám třeba misy nebo dvě a pak prodleva třeba čtvrt roku a pak zase ... takže to opravdu bude na hodně dlouho

24.8.2011 09:16:47

HomanmVI
Na Homam sa tešim vypada že bude aspon taky dobry ako 3-ka.Aj ked 5-ka sa mi pačila tieš len si treba ešte počkať kedy zlacnie pretože deskovky su pre mna lepšiea zabava a tie dosť stoja apropo poznate hru Bitka o Wesnoth na multiplaer je lepšia ako Homam a je zadarmo aj v CZ a SK jazyku.

24.8.2011 10:35:51

Ringo
No ja som začal hrať Dynasty Mode, teda 20 sezón s 1 týmom tak, že robím obchody výmeny atď. ako GM ale hrám aj každý zápas sezóny+play-off (spolu cca 100 zápasov). A nejak som pri tom ostal od 2004 s mojimi miláčikmi z New Yersey Devils. Iste sú aj tu nejaké "povinné" góly, ale snažím sa im vyhýbať a hrať na krásu :). 2005 ma sklamala, tam sa hrať nedalo bez šialeného hitovania a novšie bydania som ani neskúšal ani nebudem. Skrátka je to taká moja starinka, pri ktorej sa vždy dobre odreagujem :).
P.S. Teraz som v 2 kole play-off tej finálnej 20. sezóny. Neviem čo budem robiť potom :), keď to skončím :).

24.8.2011 11:04:32

Homam VI
Těšim se. Nejlepší díl je pro mě bez debat 3. Demo šestky dávat nebudu, zkusim až plnou, ale nějaký přehnaný iluze si nedělám;)

Acedrac, Ringo: S tou nhl a povinnými góly si mi připomněl myslim NHL 2001 nebo 2002..už nevim přesně...no prostě díl kde, když si napřáhnul a dal dělovku, tak to posadilo brankáře a šlo krásně skórovat ....jo u toho na koleji ruply nejedny nervy:) Je zajímavý, že všichni moji soupeři si vždycky brali New Jersey...ale kam se hrabali na můj Detroit....přísahám, že od Nhl 94 sem nikdy nevzal jinej team:) Jinak nevim jestli jste někdy zkoušeli dělat vlastní tým? S bráchou sme měli každej svůj školní tým spolužáku...dobrý to bylo.

24.8.2011 20:30:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Century všechny 3 vydání
Century všechny 3 vydání
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas