Nod

Hladám ilustrátora a spisovatela na pripravovanú hru

Ahojte priatelia cca pred 2týždňami som začal naplno pracovať na prvej česko-slovenskej, strategickej, doskovej wargame hre pre hráčov zo sveta fantasy ak by ste poznali nejakých výtvarníkov ktorý by si sa radi podielali na hre svojimi ilustráciami a chceli by sa zviditelniť a mali by seriózny záujem spolupracovať kontaktujte ma správou, rovnako hľadám spisovateľa ktorý dokáže profesionálne pomocou mojich náčrtov a vízií zostrojiť pekne napisaný príbeh, popisy k rozličným postavám a jednotkám takže dávam možnosť každému sa ukázať :) rovnako budem potrebovať na budúci rok testerov na hru takže za každú pomoc budem nesmierne vďačný! Viem že to bude beh na dlhú trať ale keď človek robí niečo od srdca a so silným odhodlaním nič mu v ceste nezabráni! Herný prototyp chcem odovzdať vydavatelstvám už v 100%stave a ďalej sa už uvidí či sa pojde cez oficiálne vydavatelstvo alebo kickstarter..Samozrejme že každý kto sa bude podielať na vývoji hry bude navždy zapísaný do sieňe slávy produkčného týmu! Za každú pomoc a nápad budem nesmierne vďačný! Ďakujem a želám pekný deň
Lukáš Nod
Inherno - Vaše herné inferno
28.11.2018 17:32:55

Joe

Nod
Snaha sa cení! Najlepšie bude, ak napíšeš o svojej hre viac, o čo sa jedná, ako by mala vyzerať, aký štýl hry si predstavuješ atď. A neskôr sa samozrejme podeliť aj o pravidlá, pretože nie je nič lepšie, ako si od skúsených harcovníkov nechať poradiť, čo vylepšiť, čoho sa vyvarovať a na čom popracovať.

Len aby som odvrátil bežnú otázku - nie, niekto ti nápad určite neukradne, každý má svojich nápadov dosť. Vo svete začínajúcich autorov stolných hier platí, že so zvyšujúcim sa objemom informácií od autora ku potenciálnym hráčom sa rapídne zvyšuje nádej na úspešnosť hry.

Takže čím viac toho ozrejmíš na začiatku, tým skôr sa vyhneš slepým cestám vo vývoji.

Prekladatel Joe

28.11.2018 18:18:58

Vybíráme z Bazaru

DC Deck-building Game Rivals Flash Kickstarter
DC Deck-building Game Rivals Flash Kickstarter
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas