Fotografujete? Ukazte (se)! :)

Jsou i mezi hraci deskovek fotografove? :) Nemyslim jen profesionaly, klidne i amateri. Pokud ano, mate nekde na internetu vystavene fotky?

Ja sam fotim zcela ciste ze zajmu, pred necelym rokem jsem si koupil novy fotak pred cestou do zahranici a sem tam neco cvaknu, vetsinou jde o prave cestovni fotky. Driv jsem nikdy nic poradne nefotil, takze ani nemam moc zkusenosti jak s focenim, tak naslednymi upravami fotek. Ale celkem me to bavi, tak v tom hodlam pokracovat. :)

Muj ucet na DeviantArt:
http://denisli.deviantart.com/

Flickr:
http://www.flickr.com/photos/denisli/

Pokud take nekde mate sve fotky, podelte se o ne, rad se podivam! :)
13.4.2012 15:06:26

to tajemná a sappho ad "... ve 40 razantně změnit život ..."
No jo no, horší to bude se mnou a našimi třemi dětmi. Je to bohužel standardní (byť umělecké) denní bakalářské studium ... takže se pomalu připravuju na to, že nebudu mít tři roky vyžehlené prádlo ;(. Né že bych nebyl schopen fyzické práce a pomoci v domácnosti, ale k smrti nerad žehlím ;(.

18.4.2012 18:12:25

kren, ostatní
Tak nežehli :-P, já to taky nedělám. Všechno, co jde pověsit na ramínko, pověsím, ono se to vyžehlí samo. Žehlím pouze společenský oděv :-).
Vám všem chválím fotky. Pro nahotinky mám slabost, proto mě měli ostatní za divnou nebo bisexuální, když u mě dva roky vídávali diář s aktama Adolfa Ziky.

19.4.2012 18:00:48

petrin
Jo, ja vim, ze to je hrozne. :) To jsem mel novy fotak tak tyden doma a GIMP jsem pouzival skoro poprve v zivote, tak jsem zkousel, jak to vlastne vsechno funguje. :) Nicmene pro archivaci a (snad) viditelnost malych pokroku to tam zatim necham.

Jinak jsem rad, ze se tema aspon trosku chytlo. Projedu si vase fotky. ;)

23.4.2012 07:20:56

foto
.Den - pekna fota, respekt!

23.4.2012 10:37:49

oživení tématu :)
www.sierpe.cz

15.9.2013 19:02:05

Vybíráme z Bazaru

Quartermaster General: The Cold War
Quartermaster General: The Cold War
Akt. cena: 620 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas