dotaz na záchodové prkénko

V poslední době trávím hodně času na záchodě učením, čtením pravidel atp. Zajímalo by mě, jestli někdo neznáte nějaké vymakané upgrady, jak si zpříjemnit tento pobyt. Díky
22.2.2012 21:44:58

sydo
Tak jsem rád, že nejsem jediný náruživý čtenář, který při nedostatku jiných tiskovin sáhne po etiketách a baleních... zajímavé je v tomto třeba balení toaletního papíru (značku si nevzpomenu), kde si člověk mohl nastudovat, jak se "toaletní papír" řekne snad ve všech evropských jazycích včetně laponštiny a baskštiny.

Nicméně za běžných okolností udržuju na dosah ruky skromný výběr z Reflexu, History a Epochy ;)

23.2.2012 08:46:56

WC papir
tak me jednou na zachode zaujal obal od WC papiru, jehoz znacka byla Grand Finale:-)

23.2.2012 11:50:37

kamoš mají
na wc kompletní sbírku starých vydání rychlých šípů...

každej kdo je u nich na návštěvě se už těší až se mu bude chtít na záchod... naprosto geniální věc ty rychlý šípy... možeš vzít do ruky jakejkoliv díl a uplně tě to chytne... jedinej problém je že tě z tama po chvíli někdo chce vykopat...

23.2.2012 12:08:07

M.N.
Brrr, nemůžu si pomoct, ale jít na návštěvě na záchod sedmo mi přijde mimo akutní nouzi krajně nevhodné. Znám člověka, který zas nemůže jít na záchod s hodinkama, měl by z toho takové trauma, že by ty hodinky klidně přestal nosit. A na druhou stranu jiný člověk si na záchod klidně vezme jídlo. Strašný :D

23.2.2012 19:45:12

Havelock
na návštěve také nechodím zásadně sedmo na záchod, jen doma, popřípadě u rodičů:-)

23.2.2012 19:56:07

Pulp Fiction
Čítal som na záchode celé romány. Ale odkedy som videl v Pulp Fiction ako na to doplatil John Travolta, tak to nerobím.

25.2.2012 21:12:44

RioM
Stačí si vzít ponaučení a nenechávat zbraně povalovat na kuchyňské lince, ale brát si je s sebou i na trůn :)

25.2.2012 22:37:55

Vybíráme z Bazaru

Timeline: Vynálezy
Timeline: Vynálezy
Akt. cena: 33 €
Končí za: 7 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas