dotaz na mobil

Zdravím, doufám, že tady jsou nějací odborníci přes telefony. Potřebuji koupit telefon pro člověka, co špatně vidí na blízko. Takže preferuji větší displej a aby tam byla velika písmenka. Dále potřebuji, aby to byla nokie. A nesmí být dotykový. Díky moc za jykýkoli tip na typ. V tomhle jsem naprosto negramotný. dík
22.2.2012 18:19:02

nokia
Mrkni do nižších řad jejich telefonů, možná třeba něco jako Nokia 100 http://www.nokia.com/cz-cs/produkty/telefony/100/technicke-udaje/ nebo něco takového: http://www.nokia.com/cz-cs/produkty/telefony/x3-02/technicke-udaje/

22.2.2012 19:15:33

znacka
skoda ze trvas na te nokii jinak pro tyhle ucely moc doporucuju znacku Aligator, splnuje pozadavky a obe moje babicky jsou s nim spokojene

edit: Aligator je trefne zvoleny nazev znacky zakaznicky segment penziste :D

22.2.2012 19:35:53 | Upraveno autorem (porovnej)

cSf.Loser
Můžu jen souhlasit, že je škoda, že trváš na nokii. Jak má babička tak babička přítelkyně mají Aligatory a jsou maximálně spokojené. Splňují přesně tvé podmínky.

22.2.2012 19:39:19

Aligator
Díky za osvětu, já jsem vůbec netušil, že tyhle telefony existují. Od mobilu chci jen volání, SMS a budík, takže až doslouží současná Nokia (to bude pravděpodobně dřív, než se stanu seniorem), Aligator je jasná volba.

23.2.2012 08:48:03

eksmen
Trošku bych varoval před nekritickým nadšením. Ten telefon je dobrej, pokud už ti oči neslouží a potřebuješ jenom telefonovat.

Ale ostatní funkce nejsou právě nejlíp poskládané ... např. SMS zprávy se babi s dědou nenaučili používat ani po docela masivním tréninku. Jako jasně, že je to hlavně proto, že jsou jiná generace, ale na tyhle ostatní věci vyjma telefonování ten telefon není postavenej.

24.2.2012 12:20:41

Nokia Lumia 610
Obnovím toto vlákno. Je tu nějak majitel tohoto telefonu a mohl by napsat své postřehy. Z recenzí co jsem četl někdo odsuzuje špatnou čitelnost displeje na slunci, ale nechci podsouvat. Pokud ho máte, koupili byste si ho znova? Děkuji

5.12.2012 20:23:32 | Upraveno autorem (porovnej)

cholerus
no jsem sice jen prostředník, ale kolega v práci si v záchvatu nostalgie pořídil nokii a šel do té 610 a do týdne jí vyhazoval, bo prý je neskutečně pomalá a pořád se mu sekala a v servisu mu řekli, že to není závada, že prý se tak chovají...

5.12.2012 21:23:01

cholerus
osobne bych si jeste si windows phone pockal az se vice zahnizdi, dnes bych sazel jen na iPhone a Androidy (i presto ze ja jsem fanda Androidu, musim uznat ze iPhone slapou taky dobre). Za rok se windows phone bud vice rozjede nebo uhnije. Momentalne je u windows veci problem s jejich marketem (kde vede apple a v zavesu s androidem). Takze i presto ze clovek koupi vykonnejsi windows zelezo, jeste nevidim tolik jako vyhru. Jako levny lowend bych se podival jinam.

5.12.2012 23:37:10

Vybíráme z Bazaru

Cyclades - nové, pouze rozbalené
Akt. cena: 660 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas