Co vás právě pobavilo?

Nenasel jsem zadnou podobnou diskuzi a dobre jsem se ted zasmal u jedne reklamy.
http://www.youtube.com/watch?v=KZk6og_zGLc
29.5.2011 08:59:42

good directorate
YOU'VE LOOKED AT: A GIRL. THE G DIRECTORATE IS HAPPY TO BRING YOU LOVE. 5000 CREDITS HAVE BEEN DEDUCTED.

http://romanticallyapocalyptic.com/74

26.2.2012 09:31:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Objednavka z USA
tak jsem si v USA zakoupil vitage PC gamesu, stary excelentni kousek, Wizardty 7 v krabici a jakozto raritka to bylo kapanek drazsi. Samozrejme to skoncilo na celnici a chteji po me vypalne. Docela se dostavam do myslenek, ze kdyz si stat nebo EU uzakoni kradeze na hranicich, tak zacnu krast asi taky nebo co:-) Docela me mrzi, ze jsem zapomel napsat prodejci, at tam napise, ze je to gift.

27.2.2012 09:19:06

2 Ringo
Ringo:"Docela se dostavam do myslenek, ze kdyz si stat nebo EU uzakoni kradeze na hranicich, tak zacnu krast asi taky nebo co:-)"

To není tak docela od věci: :-)
http://www.mises.cz/videa/mam-pravo-vas-okradnut-108.aspx

27.2.2012 15:40:20

pražáci
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=sRToA9W-EGE

1.3.2012 11:28:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Náhradní figurky z FFG - právě jsem se NESKUTEČNĚ pobavil
Tak pošťák právě donesl balíček. Z celnice z náhradními figurkami, které jsem u FFG reklamoval. Předesílám, že mě nikdo o ničem neinformoval - proč taky, když jsem podepsal plnou moc k celnímu řízení, abych si pro balíček nemusel jet osobně do Prahy.

Cena balíčku, tzn. celního řízení = 620,- Kč. Pošťáka jsem vyhodil. Už nikdy nic reklamovat nebudu :). Pět plastových figurek za tohle opravdu nestojí.

Takže takhle jsem se dnes pobavil :).
Užijte si den.

2.3.2012 10:26:41

Tangram
takze ty figurky nemas? Jaka byla uvedena na balicku cena, ze to stalo 620?
Kazdopadne je to divne, protoze na reklamace by se zadne DPH ani poplatky vztahovat nemely. Zahadou mi je, proc FFG uvedlo cenu tech figurek na baliku nebo v nem.

Kazdopadne hnus je to, ze tohle je vylozene loterie. Z australie mi prisel balik s krabici, oznacen jako gift, proslo bez problemu, celnici to nezastavili. ted z USA cekam balik, ktery mi celnici zastavili. Ten ktery nezastavili byl o 600 Kc drazsi. Zvlastni. asi to probiraji dle nalady a namatkou.

jeste me tak napada, k te cene, kdyz odectu 96 Kc poplatek poste, zbyde 524.At pocitam jak pocitam, ta cena tam musela byt uvedena snad 124 dolaru vcetne postovneho. Coz je divne.

2.3.2012 10:48:38 | Upraveno autorem (porovnej)

ad reklamace FFG
Tak to já jsem dopadl líp ;). Nechal jsem si poslat z FFG 6 náhradních stojánků k leteckým jednotkám Starcraftu a z Emeriky došel docela velký balíček, perfektně zabalený a celníci nic nechtěli.

2.3.2012 10:51:08

kren
Ano, shodou okolností já sem reklamoval 5 leteckých jednotek do Starcraftu. Proto jsem se rozhodl je oželet. Prostě je poslepuju a hotovo.
Teď by měl přijít ještě další balík, kde sem reklamoval tři figurky do MEQ. Neměli to skladem, tak mi z FFG psali, že to pošlou separátně :). No tak uvidíme, tam se ty olomeny sekerky a koně budou lepit těžko.

2.3.2012 11:00:27

Celni urad
tak jsem to ted pocital a moje karty do Duny se mi teda prodrazi, vychazeji na 23 Eur:-( Uz jsou na ceste.

2.3.2012 12:26:04

Tangram
Já porát nechápu, proč ten balík vůbec proclívali, když byl zadarmo (reklamace)... a ani tak by se pět figurek z plastu navyhrabalo na 22€. Dyk na to neměli vůbec žádný právo. Bych jim to fakt omlátil o hlavu.

2.3.2012 12:30:14

Morthe
No já sem byl smířen a ochoten zaplatit max. 300,-. To bych jim dal. Ale 620,- už mi fakt připadalo jako sprosťárna nejvyššího kalibru, když mě vlastně ani o ničem neinformovali, ani se mě nezaptali o co se jedná. Prostě jenom vzali ten balík a namarkovali si na něm poplatek. Já to respektuju, vydělávají si na chleba jak to jde. Ale mohli mít aspoň něco, tak nebudou mít nic.

2.3.2012 12:43:40

Morthe
snazim se tuhle informaci z Tangrama dostat nenapadne uz nekolika posty v rade, ale asi to z nej nedostanu:-)

2.3.2012 13:39:45

Ringo
Sorry, dnes moc nevnímám :). Hele já nevím proč to proclívali. Jediné co jsem se dozvěděl, byl scan balíku a na něm naprosto nečitelná udaná hodnota. Ano, asi FFG udalo hodnotu balíku vyšší než 22 eur.
Ale když dnes pošťák přišel, že nese balík z Ameriky, a že je to za peníze, tak první co jsem vzal do ruky, byla ta celní průvodka a na ní jsem viděl 180,- Kč. Říkal jsem si, pohoda - pak sem ten papír rozmotal a ejhle, na konci byla ta cena 620,-. V tu chvíli jsem se na tři vteřiny zamyslel, vrátil sem papír pošťákovi, a řekl jsem mu, že ho nepřevezmu. Takže balík sem vlastně ani v ruce nedržel a vůbec mě nenapadlo si ho prohlížet a studovat, co tam ti amíci napsali za hodnotu.

Takže sorry, ale nedostaneš to ze mě :)
Ale můžu Ti poslat ten scan, třeba to z něho nějak dokážeš vyčíst.

2.3.2012 13:54:52

Tangram
no me prave zajimala ta cena, protoze mam ted na ulozisti celni spravy balik v hodnote 55 dolaru, tedy kolem 48 eur a zajimalo by me, jakou teda zaplatim dan ja, to uz snad bude dvojnasobne prevysovat cenu zasilky:-)

620 Kc za balicek, ktery mel byt zdarma je fakt ulet. Kdyz jsem si cetl, ja kse to nacenuje, tak jestli si spravne pamatuji, bylo tam uvedeno, ze nelze urcovat cenu dle vyse, na jakou je balicek pojisten. Zvlastni je, ze po tobe nechteli vypis treba z paypalu a pod. Kdyz tohle nedolozis, maji pravo balik otevrit, overit obsah a dohledat popripade fakturu nebo nejaky doklad, ktery by cenu zbozi udaval.

2.3.2012 14:09:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Tangram
Me to muze bejt jedno a jsem STASTNEJ ze to nemusim resit, ale neexistuje nejaka autorita, kde by se clovek domohl spravedlnosti, pripadne odskodneni? Vim ze je v Cechach bordel, ale uplna anarchie to snad jeste neni...

2.3.2012 15:21:53

Polylux1
urednikovi nic nevysvetlis, to je nadrilovany mozek ze skoleni, ktery umi opakovat jen "tak hovori zakon".

Kdyz jsem se zkousel z nich po telefonu vypacit, z jakeho popudu mi dani 20 let starou nepouzitelnou vec, kterou mam ryze pro sve ucely a dovozem ze zahranici nijak neposkozuji trh CR, neobiram nase prodejce o zisk a tim ani stat o odvedene DPH, tak mi baba porad opakovala jako kolovratek - tak zni zakon platny od roku 2011 a mel jste si zjistit podminky dovozu.

Na vec, proc posta uctuje 96 Kc za nejake celni odbaveni, ktere jem si ja neobjednal a postovne bylo uhrazeno ze strany odeslatele v takove vysi, aby mi prisel balik az domu a neni muj problem, ze to zastavili nekde v Praze a posta s tim ma dodatecne naklady a meli by tim padem pozadovat uhradu od strany, ktera ty naklady zpusobila a navic vybira na to dostatecne cla a dane - tedy celni urad, tak opet kolovratek - posta CR ma s celnim odbavovanim nemale naklady, ktere jsou uctovany koncovemu zakaznikovi. Vice z nich clovek nevypaci. K soudu s tim jit cenu nema. Proste na takovych vecech umi v CR vytrit s koncovym zakaznikem podlahu.

Jedine co mohl Tangram udelat je, vytrhnout postatce balik z ruky, rici tohle je moje, prislo to me a ne vam a poslali mi to zdarma a tenhle nesmyslny papirek s nejakou nesmyslnou castkou si strcte do spic:-)

2.3.2012 15:48:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Ehm...
Tak z poslednich 10 prispevku me nepobavilo nic ;)

2.3.2012 16:36:56

oplprokop
Take nevim, proc se to resi tady a ne ve vlakne o Ceske poste.

2.3.2012 16:50:14

Vcera
me hrozne pobavilo nastavovani mikrofonu pri zvukovce:

Ja: "Ja potrebuju taky mikrofon, ja nezpivam ale jsem mluvci. Ja strasne rad mluvim..."

Zvukar: "Jedna vec je naucit se mluvit anglicky, druha vec je naucit se drzet hubu" :-)

4.3.2012 12:54:16

:D
http://img404.imageshack.us/img404/3334/brazzers.png

5.3.2012 17:16:20

Caulyho některé přelepky k Battlestar Galactice ...
Jak teď dělám v grafice karty pro BSG, tak jsem se mrknul na Caulyho přelepky téhož a některé překlady mne docela pobavily. Největší perla je na přelepce karty spojenců Kary Traceové, kde vlastnost "Skilled pilot" byla na přelepku přeložena jako "Zabijácký pilot" :D:D:D.

6.3.2012 14:54:02

kren
To nas pobavila u Caulyho prelepek ted o vikendu v Cosmicu "vášeň", což byla wild card!;)

8.3.2012 20:47:36

necronomicon
https://admix.eu/obrazky/goominet-w159-book.jpg

9.3.2012 09:18:04

obecni mesicnik do schranky
budeme mit ctvrte oddeleni ve skolce. zda se, ze provizorni, pac pristi a prespristi rok bude hodne deti, ale za ctyri roky jich zas bude malo (jak rekla manzelka: a to vi odkud? vzdyt decka, co budou za ctyri roky nastupovat do skolky, se jeste ani nehoni tatkum v pytliku.)

9.3.2012 23:00:15

ad oplprokop
:D, nenormálne ma to rozosmialo :).

Inak dobrý vynález pre drobné psíky:
http://i.imgur.com/NdQNV.jpg

15.3.2012 12:04:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Svět divů
Svět divů
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas