Call of Cthulhu

Jelikož mé mimo pracovní povinosti klesly téměř na nulu, hraju:-) Dostal jsem se k této PC hře a musím jí doporučit všem nadšencům Arkhamu. Odehrává se v Innsmouthu. Jedná se sice o střílečku, ale hodně hororově laděnou. Zbrań jsem našel až ve třtí kapitole:-) takže neustále utíkám před prapodivně změněnými obyvately a všichni, snad, normální kolem mne umírají:-)
9.7.2009 13:08:03

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
musím potvrdit. Sice střílečky moc nehraju, ale tahle je dobrá a má výbornou atmosféru (hororovou). Sice mě ta hra tak frustrovala, že jsem ji odinstaloval asi v třetine, ale pak mi to nedalo nainstaloval znovu a dohrál. Hlavní hrdina Jack Walters je sice polda(bývalý, než se zbláznil :) ), ale není to žádný superman. Má strach, třese se, rozostřuje se mu vidění a má motáky když dlouho vidí něco nepříjemného apod. A to vše pocítíte taky ,respektive bude se vám neustále třást obraz, rozostřovat atd...Což je hrozně fajn a přidává to na atmosféře ale zároveň jsem z toho byl celý nervózní a frustrovaný a taky to nejde kdykoliv uložit, jsou tam savepointy. Pro fanoušky akčních her a fanoušky Lovecrafta je to nutnost ;)

9.7.2009 13:20:56

Beholder
já to hraju zásadně v noci, takže si pak cestou na záchod rozsvicím:-)

9.7.2009 13:25:51

Boldrick
jj, hrát takové hry v noci je moc příjemné, člověka to hodí do takové pohody a krásně se usíná :D

9.7.2009 13:29:12

Vybíráme z Bazaru

Glory: A Game of Knights (CZ) - (JEN ROZBALENÁ)
Glory: A Game of Knights (CZ) - (JEN ROZBALENÁ)
Akt. cena: 460 Kč
Končí za: 21 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas