Bazar


Ahoj,

Pokud tu něco duplikuji tak se omlouvám.

Chtěl bych se zeptat jak odstraním ukončené aukce ze sledovaných??

Děkuji
28.2.2019 19:24:40

...
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/sledovani-inzeratu-nelze-zrusit-tady-je-reseni-19701/
___
redaktor Deskofobie

28.2.2019 19:27:29

odstranit
také se omlouvám, pokud je někde řešení tohoto problému... nikde jsem o tom nic nenašel

je možné zrušit staré ukončené inzeráty, tak aby se mi nezobrazovaly v záložce moje inzeráty?

není to nic zásadního, ale chtěl bych v tom mít trochu pořádek...

díky

28.2.2019 19:53:36

tondakolik - Vlastní inzeráty
Bohužel nevím o tom, že by toto šlo. Na druhou stranu mi nepřijde, že by to zásadně vadilo. Prostě je přehled o tvých starých inzerátech.

Mimochodem ... Oni třeba "zprávy" se tu myslím také nemažou. Max je neuvidíš, ale v databázi serveru zůstávají a když by jsi věděl odkaz na jednotlivé, tak je zase můžeš vidět.

*** Admni prosím o přesun diskuze do "Náměty a připomínky" kam patří. Jestli to jde. Díky ***

1.3.2019 13:13:13

mazani starych inzeratu
No dovedl bych si predstavit mazani inzeratu, na ktere nikdo neprihodil (nebo treba byly okamzite zruseny).
Ale mazani ukonceneho inzeratu, kde ma treba teprve obchod probehnout... No vzdyt to je navod na "zneuzivani" bazaru. Necham si poslat prachy, pak inzerat smazu... a nazdar...

Takze za mne nic nemazat... Ja osobne naopak tu historii co jsem kdy, komu a za kolik prodal vitam a jedine co mi tam trochu prekazi jsou prave ty "neuskutecnene" prodeje bez prihozu.

Takze podle mne by to chtelo spise nez mazani udelat filtrovani:
* Vse
* Aktivni
* Ukoncene - Uskutecneny prodej (nekdo prihodil)
* Ukoncene - Neuskutecneny prodej (nikdo neprihodil)
* Zrusene - autor inzerat rovnou ukoncil

1.3.2019 13:25:51 | Upraveno autorem (porovnej)

hodnotenie
Ahoj chcem sa opytat, ak dám niekomu hodnotenie a ten druhý ho mne nedá, to moje hodnotenie sa neobjavý pri jeho mene? A ak aj ano (uz preslo viac ako 2 tyzdne) , po mojom zobrazeni hodnotenia, moze ten druhy spätne dopisat to svoje honotenie? Dakujem

24.9.2019 10:20:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Jahman
Pokud vím, čekací doba na zveřejnění hodnocení jsou 4 týdny nebo měsíc. Zda může druhá strana i po takové době doplnit hodnocení, nevím.

24.9.2019 10:28:17

Vybíráme z Bazaru

Cestovatelé jižního Tigridu ve fólii CZ verze
Cestovatelé jižního Tigridu ve fólii CZ verze
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas