Změny v FFG / Asmodee NA supportu

Zdarec,
nastávají nám temné časy. Nevím, jestli se někdo z vás pokoušel v lednu něco reklamovat u Asmodee NA (u mě to byly 2 hry od FFG a jedna od Plaidhat), šlo vždy o chybějící/poškozené části nové hry. Zatímco dříve bez potíží vše doposlali, teď došla 3x odpověď, že si mám hru reklamovat u prodejce či distributora, solidní peklo :-(


Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz
30.1.2020 12:37:30

Eyron
Jo FFG customer support končí, bylo tam nějaký propouštění, takže už to asi převzalo Asmodee, kterýmu je zákazník u zadku.

30.1.2020 12:57:09

...
Uff, bude líp. Co vůbec teď dělá Petersen? Třeba si založí novou firmu na deskovky a vrátí se do dob, kdy FFG bylo špička a servírovalo nám pořádný deskovky...
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

30.1.2020 13:05:19

Morthe
Taky doufám, že Petersenovi to nedá a zase rozjede nějakou firmičku :) Navarro co to vzal po něm už taky odešel, Konieczka už je pryč nějaký čas, starý FFG už je prostě mrtvý.

30.1.2020 13:17:02

Petersen
Ch. T. Petersen si založil investiční firmu Strange Stars LLC
___________________
Šéfredaktor Deskofobie

30.1.2020 13:30:25

Zhan_Shi
No jo, koukám na to https://www.strangestars.com/the-strangest-star/

30.1.2020 13:33:31

Je to prosté
Nekupujte to.

30.1.2020 14:05:33

Varouch
Tak, tak.

Ja uz od FFG beru jen Keyforge. Jinak jim na ty licencovane zdimacky seru :)

30.1.2020 14:14:38

:)
Třeba se přejmenují na FFG LCG. Ohledně rušení různých divizí a spol. v FFG je toho na zahraničních forech napsáno dost. Přišel mi rozumný komentář v tom směru, že Asmodee s tím FFG může udělat jedinou věc, zrušit sekce, které už samo má jinde, nebude lidi živit duplicitně a zeštíhlit portfolio jen na největší ždímačky. Mně to přijde logické nedělat zaráz rpg, lcg, deskovky, deskovky s apkou, figurkové wargame a do všeho gazilion rozšíření, když jim každé to portofolio logicky generuje úplně jiné peníze. Mně přijde ten jejich systém kdy rozjedou souběžně několik LCG, vydají bambilion rozšíření, kdy trvá dva roky než vznikne s ohledem na barvy apod opravdový card pool a pak je postupně pouští k ledu takový zvláštní. Docela jsem zvědavý co udělají s lotr lcg. Před tím než to koupilo asmodee byl plán udělat reedici a nabídnout tu hru v cyklech, vyhodit karty, které nikdo nehraje, ty hrané navýšit v počtech. Tady řekli, že si dají break, a vpodstatě mlží. Aby to nevyhodnotili jako GW warhammer fantastku.

30.1.2020 16:37:18

:(

Tak to je pěkně na nic... A co s tím jako prodejce udělá pošle to stejnou cestou a taky ho pošlou někam?

A ještě pro info Konieczka už není v FFG? Nevíte co dělá?

30.1.2020 17:10:47

GeneralX
Ma vlastni spolecnost v ramci Asmodee - Unexpected Games viz treba https://www.tabletopgaming.co.uk/news/star-wars-rebellion-designer-founds-new-innovative-design-board-game/

30.1.2020 18:05:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Já zatím nemám problém
Já teda normálně na supportu Asmodee reklamoval chybějící figurku pro zákazníka a je to už na cestě.

Dobrá duše v domovher.cz

31.1.2020 10:42:09

FFG support
Já se snažím několik posledních měsíců reklamovat na různých kontaktech FFG nefunkční DLC v aplikaci a vždy jsem spadl na helpdesk Asmodee NA, který reaguje buď tak, že můj problém "předají dále" (a tím to končí) nebo mě odkazují na lokálního prodejce BF (a tím to končí, ten mě odkazuje na FFG), takže zatím prohrávám 0:6.

31.1.2020 15:50:43

Vybíráme z Bazaru

Etherfields+d.5 hráč+SG ENG/poštovné v ceně
Etherfields+d.5 hráč+SG ENG/poštovné v ceně
Akt. cena: 1849 Kč
Končí za: 15 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas