Zatrolená Hra

Přemýšlel už někdo z Vás o tom, jak by pravděpodobně vypadala "Zatrolená Hra"?
Tedy hra v níž by se snoubily ty nejlepší vlastnosti stolních her tak, aby to vyhovovalo co nejvíce Zatrolencům. Někdo má rád náhodu v podobě kostek, jiný preferuje sílu vlastních rozhodnutí. Někdo má rád hodně karet, jiný se raduje z množství barevných žetonů. Někdo se u hry rád směje a hovoří, jiný zase raději mlčí a horečně uvažuje.
Zkuste sami popřemýšlet, jak by asi vypadala pro vás nejlepší hra, co by si z jaké hry vzala a v čem by se naopak její tvůrci museli polepšit?
8.2.2011 09:53:27

tak
taková hra právě snad ani existovat nemůže :-)

8.2.2011 10:02:42

...
Není možné, aby se tolik lidí shodlo a i kdyby, byl by výsledek stejný, jak když Pejsek a Kočička pekli dort

Ale můžeš zkusit udělat nějaký dotazník a výsledek vyhodnotit :)

8.2.2011 10:08:20 | Upraveno autorem (porovnej)

ta"jemná"
To je právě škoda, ale určitě by se dala najít hra, která by se zamlouvalo alespoň většině. Jde i o vizuální stránku a komponenty. Tak já třeba mám rád hru, která má krabici krásně přeplněnou komponenty. Žetony zase až tak moc nemusím, protože trpím strachem, že je postrácím, ale naopak karty mám rád. Podle mnně by měly být dobře ilustrované a vystihovat text - ne jako u Wotru, ale třeba jako je to u BsG nebo AoC. Hrací plán by měl být velký ale tak, aby se vešel na průměrný kuchyňský stůl pro 4 lidi. Nemám rád, když je na něm mrtě vysvětlivek, jako to bývá u Altarových her, ale chápu, že to někomu pomáhá. Před kartonovými figurkami preferuji zdařilé plastové miniatury. Miluji zajímavé kostičky - na styl těch ve Wotru. Náhoda by v mé hře jistě byla, ale né v takové míře, aby na ní byla postavená celá hra. Bez náhody je malá variabilita a to je hře jen na škodu.
No a mechanizmy. Zbožňuje epické hry jako je MEQ nebo WoTr, takže by to jistě byla dějová hra. Líbila by se mi kombinace Wotrového herního systému s prvky paranoie a bluffu z BsG, asi nějak takto by vypadala má "Zatrolená hra"

8.2.2011 10:15:14

Sjone
Tak ono mi šlo spíše o takový průzkumek čistě ze zvědavosti :)

8.2.2011 10:16:53

Vybíráme z Bazaru

Mafia City
Mafia City
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas