World of Warcraft - board game - pravidla

Před pár dny jsem zakoupil tuto deskovou hru. Pravidla jsou docela obsáhlá, avšak na pár nejasností bych se rád zeptal.

1) Nikde v návodu to není jasně dáno, ale pokud správně tuším tak po akci "Výzva" musí následovat Boj. Jedině co se může ještě udělat před bojem je připojení přátelské postavy k "Výzvě" pokud je přátelská postava ve stejném regionu a chce se do Boje zapojit. Ptám se proto, protože nevím zda-li po akci "Výzva" před Bojem může ještě jiná postava (zpřátelená) udělat nějakou svou akci jako např.Odpočinek či Město atd.??

2)Zajímalo by mě zda-li se může zpřátelená postava připojit k mé akci "Výzva" i když není právě v regionu jak já, ale ve vedlejším/blízkém. A to tak, že by první svou akci použila k pohybu do mého regionu a druhou k akci "Výzva" (a tím by se ke mně připojila v boji). Pokud se domnívám správně tak by to tak jít nemělo, ale nejsem si právě jistý.

3) Pokud je akce "Výzva" mou první akcí a proběhne Boj tak můžu pokračovat potom druhou akcí např.Odpočinek atd.. je to tak?
3.9.2010 19:04:01

Kalidor
Ehm, nechci k(y/i)bicovat (sakra, jaký i/y se píše v tom slově po k ? :D), ale nebylo by lepší směřovat tyhle dotazi přímo k diskuzi u dané hry ;)?

3.9.2010 19:10:38

Kalidor
tak jak uz psal Ecan, proc zakladas nove vlakno, kdyz je tu diskuse o pravidlech primo pod hrou. Dalsi vec je, ze rikas ze neni nikde jasne dano - co takhle si precist pravidla? Tam je to dano jasne. vstoupis-li do regionu, kde je budto tvuj quest nebo modre - tedy neutralni potvory - automaticky nastava vyzva. Pripojit se mohou tvi pratele v druzine a to tak, ze proste do regionu vejdou take - ubere jim to samozrejme akci, i kdyz nejsou zrovna na tahu.

3.9.2010 19:36:00

Ecan
Když nechceš kibicovat, tak nekibicuj...

Ano, souhlasím, že Kalidor mohl tuhle diskusi založit přímo u hry, leč nestalo se tak. Je tu nový a místo toho, aby se mu dostalo odpovědi (případně dobře míněné rady, že tahle diskuse by byla lepší přímo u hry), tak se mu dostalo dost chladného přivítání na Zatrolených hrách.

4.9.2010 16:29:38

Ringo
Možná proto, že je tu nový a nenepadlo ho to? Ale to nevadí, že? Proč mu rovnou nedat za uši...

Jinak tobě se nikdy nestalo, že jsi si přečetl pravidla a něco jsi nepochopil úplně správně? Že ses ještě radši zeptal? Zvlášt u tak rozsáhlých pravidel jako má třeba WoW. A jak by se ti pak líbila taková odpověd? Hmmmm...

4.9.2010 16:33:39

Další příspěvky v této diskusi...
... nechť jsou již k věci (čili odpověď na Kalidorovu otázku). Jakékoli jiné příspěvky budu nemilosrdně mazat (a to nejen v této diskusi)

4.9.2010 16:36:12

omluva
priste nebudu tak zly, mel jsem dle zpusobu zahajeni dotazu z jeho strany dojem, zejde o provokatera;-) Pokud je tu Kalidor opravdu novy, tak sorry a welcome:-)

4.9.2010 16:51:50

Omluva NO. 2
Též se omlouvám, nemyslel jsem to tak zle, jak to pravděpodobně vyznělo, jen jsem ho chtěl navést, ať takovéhle otázky píše přímo ke hrám. Ohledně té druhé diskuze, tam jsem zlý byl, ale myslel jsem si, že to udělal schválně, aby nás naštval.
Ještě jednou se omlouvám a vítej ;)

4.9.2010 16:54:53

vyřešeno
Příště také budu raději pilně hledat správné fórum pro správný dotaz než abych zase místo rad čelil slovním konfliktům. Nicméně díky Ringovi se mi odpovědí na mé otázky již dostalo, díky.

A díky Zeusově zásahu v pravé chvíli vím, že je ta nejpovolanější osoba na správném místě a tohle celé fórum hájí objektivně, nezaujatě a nechrání jen své služebně starší členy.

4.9.2010 22:53:49

Zeus
Trochu mě zarazila tvoje odpověď. Co znamená, že jiné příspěvky budeš nemilosrdně mazat? Znamená to, že pokud se diskuze rozjede jiným směrem, tak ji smažeš? Tenhle přístup by mi asi trošku vadil. Samozřejmě kárat nově příchozí rozhodně nemůže. Náš zákazník náš pán :)

4.9.2010 23:03:05

dodatek
Předem se omlouvám, ale k těmto autoritativním přístupům mám trošku víc negativní přístup a většinou ve mě vyvolávají silné emoce a vedou k tomu, že vyklízím pole působnosti.

4.9.2010 23:06:40

ach jo
Asi se zbytečně rozčiluji. Zbytečné emoce sobotního večera. Jdu radši spát.

4.9.2010 23:16:55

Vybíráme z Bazaru

Feuerwehr od Haby
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas