Wargames - čas a prostor

Když na BGG koukám na různé válečné hry, vím, že bych si rochnil jako nikdy. Historické pozadí, promakaná pravidla, strategie a konflikt, to vše mě neuvěřitelně láká. Navíc i zpracování je většinou skvělé (taková Europe Engulfed je nádherná) a znovuhratelnost nebude problém. Ale pak si uvědomím, kolik času a místa taková hra zabere a zbydou mi jen oči pro pláč. Možná, jestli se někdy zmůžu na barák, tak mi má budoucí polovička dovolí trucovnu ve sklepě nebo kůlně, kde se vyřádím. Zatím jsem rád, když se dostanu ke krátkému scénáři Pax Romana :(
Jak jste na tom vy? Máte chuť na wargames a zároveň potřebný čas? Pokud ano, moc to nerozebírejte ať nebrečím ještě víc :)
17.3.2009 08:01:18

tak,
Richmond byl rychlejší :). Kdybys to chtěl zkusit se mnou, bývám tam občas na chatu jako Petr, případně napiš do pošty a domluvíme se kdy.

10.4.2009 15:42:13

Petr
My hráli zatím dvakrát a obě hry byly na 2,5 hodinky a to jsme nad každým tahem strávili celkem dlouho.

10.4.2009 17:48:32

Richmond / Petr
Díky oběma du se tam mrknout

10.4.2009 20:15:20

http://www.boardgamegeek.com/image/209670
:D

24.5.2009 22:49:08

MrHector

Wargames hrani
Ahoj, neni tu nahodou nekdo z okoli Jicina, Hradce Kralove nebo Zlina? Wargames mam rad, problem je, ze neni mnoho lidi, s kterymi bych je mohl hrat. Mam Band of Heroes, World at War a Totensonntag (L´n´L publishing) a Conflict of Heroes, ale rad se podivam na cokoliv dalsiho. Tak pokud by mel nekdo zajem... :-)

6.7.2009 12:05:35

Vybíráme z Bazaru

Neznámá planeta
Neznámá planeta
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas