War of the ring x battle of westeros?

Ahoj jakou hru z techto 2 byste mi prosim doporucili ?
26.8.2013 12:30:54

rozdie
war of the ring je strategicka, bow je takticka coz je kapanek rozdiel. War of the ring je hra ktoru si zahras 1-2 krat do mesiaca, bow sa da aj castejsie. Mal som Bow (a aj jeho mladsieho brata Battlelore) a hry su to dobre, ale ak rozmyslas nad BoW tak skus sa pozret na Battlelore second edition-co je dost prerobeny Battlelore a vyjde okolo vianoc. Mne osobne v BoW dost chybala magia

26.8.2013 12:37:49

Obě
Určitě obě - každá je úplně jiná. War of the Ring je pro mě srdcovka a maximálně tématická a epická hra, kterou, ale nevytáhneš zase tak často.

Battles of Westeros nemám, ale mám Battlelore, ze kterého vychází. Otázka, zda Battle of Westeros nebo Battlelore 2nd edition - záleží, jak Ti vyhovuje dané téma a prostředí.

Každopádně obě hry jsou odlišné a je potřeba zvážit, na kolik Ti vadí délka hrací doby (WotR je prostě dlouhá hra) a které téma upřednostníš...

Za mě jsou to dvě neporovnatelné hry (spíše bych to stavěl jestli Battles of Westeros nebo Battlelore, což je možné porovnat ;-))

26.8.2013 13:20:17

to same
Hehe,zrovna jsem řešil úplně to samé :D Nakonec jsem vybral WoTR,ale casem urcite poridim i BoW :)
Jinak souhlas s Kedrigernem

27.8.2013 14:17:44

Vybíráme z Bazaru

Tanto Cuore: Expanding the House (EN, 2010)
Tanto Cuore: Expanding the House (EN, 2010)
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas