Výběr kvalitní strategie

Zdravím všechny. Plánuji si pořídit novou hru a chtěl bych Vás požádat aby jste mi prostřednictvým této diskuze pomohli vybrat. Nedávno jsem hrál Nexus Ops a tato hra mě velice zaujala . Chtěl bych hru která je jí podobná ( popřípadě jí překonává) . Hlavní požadavky - aby byl co nejmenší prvek náhody , rychlost hry , aby jí bylo možné hrát i v meším počtu lidí - ale zároveň byla i pro např 5-6 lidí . ( a vedleší požadavky téma : dobré zpracování - líbí se mi plastové figurky , fantasy nebo historická , a plusem je také čeština ; jsem velký fanoušek světa warhammeru bohužel jsem žádnou strategii na toto téma nenalezl ) . Pátral jsem sám a zatím jsem našel tyto kandidáty : Hra o Trůny: Desková hra ; Rex: Final Days of an Empire ; Conquest of Nerath ; Runewars
Jaká z těchto her je podle vás nejlepší a popř. pokud znáte jinou hru splňující požadavky tak napište. Předem všem děkuji za rady a názory
15.1.2013 14:24:42

muj nazor
Nerath(vlastnim): krasne vypadajici mapa a kazdy narod ma unikatni postavicky, hral jsem jen ve 2 ale hra je dynamicka zabavka ale je to spis jen hazeni kostkama a posouvani jednotek po mape.. ale to neznamena ze to neni sranda:) plus dobyvas pomoci hrdinu a magu dungeony a za to mas ruzne karty vyhod. kazdy ze 4 narodu ma jiny ;) minus muze byt pocetni rozmisteni jednotek ale ve vice lidech to je otazka 10 a min minut :) az pro 4 lidi ale supr i ve 2 ;)

runewars(vlastnim): mam detskou rakev i s rozsirenim a hru si nemuzu vynachvalit, mapa je modularni a obsahuje 3D hory (v reprintu uz nikoliv) a je to ameritrash jak ***** :D vse se ridi kartami, bidujes, bojujes a ovladas hrdiny a vse je velkolepe a vynikajici :) nic ale pro lidi kteri radi ovladaji hru a nechteji aby hra ovladala je ;) ale hra je to na par hodin tak bacha :) ale nema moc hluchych mist a porad se neco pro vsechny deje.. co se nam strasne libi je to jak se hra ovlada pomoci taktickych karet. vic si precti v recenzi :) miluju tu hru ;) az pro 4 hrace ale v poho i ve dvou..(napeti se pak da krajet)

truny: mno klasicka diplomacie :) ne moc nahody ale spis hodne diplomacie a vyjednavani a vcasne vrazeni dyk do zad :) mapa neni modularni ale vse odpovida knize... hratelne jedine v 5-6 hracich... (muj nazor :)

a rex jsem nehral ale jestli chces o tom slyset tak navstiv v tomovkach nebo kontaktuj tady RBX ;)

kdyby neco tak PM

15.1.2013 15:29:48

a která
A která je dle tvého názoru nejlepší ? Vím že je to značně subjektivní . ale i tak bych to chtěl vědět . díky

15.1.2013 16:10:31

no
ja mam zitra zkousky tak se moc nerozepisuju jinak bych ti popsal na kazdou jednu A4 :D

nejvic me bavi z toho co jsem tu napsal runewars.. pak nerath a tamty 2 moc ne:D

15.1.2013 17:19:01

Starcraft
tady neni o cem, proste Starcraft:-)

16.1.2013 08:51:37

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Putování po Středozemi
Pán prstenů: Putování po Středozemi
Akt. cena: 1675 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas