vianoce pre deti

chcem Vas poprosit o Vase skusenosti s hrami pre deti,pre niektorych asi nezaujimava tema,ale idu vianoce,takze skusim.Moja vnucka ma 6 rokov,hraje carcassonne junior,lovcov,o zoo le mio,jednoduche hry ako viva topo a pod.Ide mi o skusenost s party hrami,prave som ss poprosil eyrona,ci zvladne dixit.Vychadzam z mudreho Krenovho nazoru,nechcem zbytocne zvysovat latku narocnosti,aby som ju neodradil od hrania doskovych hier.Ja sa zaujimam pre vnucku,ale niektori uz mate vacsie deti,takze budem rad za radu.
16.12.2010 07:29:16

dedo

U nás je jako party hra pro děti velmi oblíbený Gifttrap - prostě dávání dárečků. Je fakt, že se při tom úpřimně pobaví i dospělí, když vidí, že děti chtějí vlastně něco úplně jiného.

7letý syn má rád Théby - vyřadili jsme výstavy a konference a sbírá jenom knihy a jezdí na vykopávky. A zbožňuje Hive. Jinak klasika - Osadníci pro děti, Carcassone, Vlci a ovce a v zásadě všechny vizuálně líbivé hry s upravenými pravidly (třeba Zooloretto).

A platí: přiměřeně nechat vyhrávat děti, aby je deskovky bavily. Kamarád si takto herně zlikvidoval syna - nikdy ho nenechvával vyhrát a malý vidí deskovku a prchá. Předškoláky nechávám vyhrávat tak v 95%. Pak lehce dávkuju reálný život a na desetileté už neberu ohledu vůbec (a oni na mne tady ne:-)

16.12.2010 07:38:33

Detske hry
Mam dobre zkušenosti s hrou China moon, Blazniva ZOO - pro více lidí, Ale i Blafuj nebo Švábí salát. Všechno skoro karetní hry.

16.12.2010 08:00:48

Hry na postreh
Doporučuji hry na postřeh šiku miki, cink,cink extrém,jungle speed,pictureka v tom dospěli proti špuntum nemá šanci.

16.12.2010 08:17:34

Re
Must have - Želví závody, baví opravdu každé dítě (a i dospělého)
Před 2mi dny jsem objevil na dráčkovi - Rory's story cubes - ještě jsme nehrál, ale již jsem objednal 3ks. Doporučuji podívat, děti bude dozajista bavit vymýšlet pohádky

16.12.2010 08:27:41

dedo
Pro podobnou skupinku budu kupovat Aquarius. Barevný domino s různými možnostmi.

16.12.2010 08:40:04

Pro děti
U nás sklízí úspěch Bláznivá zoo, Blafuj a Želví závody.

16.12.2010 09:32:26

Pro deti
Mám holky 7 a 4 roky. A nejvíc hrajeme Prší, Padající opičky, Méďa včely a med, Dětské carcassonne a Dětské dostihy a sázky. O Vánocích dostanou Bláznivou ZOO a Dětské Activity tak uvidíme jak se to chytne.

17.12.2010 21:25:54

Zelvi zavody
ultimatni hra, ehm to vlastne bavi me :D ale deti to chytne taky :).

17.12.2010 23:41:48

Vybíráme z Bazaru

Insert: Duna Imperium + rozšíření, od korunky
Insert: Duna Imperium + rozšíření, od korunky
Akt. cena: 225 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas