Větruodolné hry

Najde se doporučení pro hry, které se dají hrát v létě u vody i když trochu fouká? Hledám menší hry, dobře hratelné především ve dvojici, které si vystačí s malým prostorem a hlavně je nesebere vítr. Momentálně máme jen jednoho favorita kterou si bez obav beru k vodě - HIVE.
Poradíte nám další?
23.7.2013 08:59:56

taková legrácka
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/heckmeck-z-zizalek-164/

ale lepší ve více hráčích

23.7.2013 09:10:11

Radim
cestovní Scrabble.
Jishaku
dovedu si představit Catacombs (a budete zaručeně budit pozornost)

23.7.2013 09:10:44

ruy

napr.
diavolo
roll through the ages
alebo sa neviem nabazit v ostatnom case Kulami - závisláći na tom cela rodina :)

p.s.: ..aj ked v tychto hicoch by som z vody asi nevyliezol..

p.p.s.: ..no jedine ze by to kulami :D

23.7.2013 17:33:46

Hive
Pro 2, na pár minut s hmyzí tématikou. Neznám hru, která by se v létě hodila víc k vodě. :-)

P.S. Jen tak jí nic neodfoukne a je voděodolná.

23.7.2013 20:19:42 | Upraveno autorem (porovnej)

rekapitulace
Díky všem za návrhy. Až na Catacombs všechny hry splňují mé zadání. Když to trošku rozeberu, tak:

Scrabble, Kulami, Jishaku - u těchto by jsme se asi moc nebavili
Diavolo - možná, ale přijde mi taková postřehová, to moc nemusíme
Civka - ja bych byl pro, nevím jak partnerka
Hive - je jasný favorit, nicméně ho už máme :) Hledám něco dalšího.
Takže zatím jsou v čele Žížalky. Jen mi trochu dělá starost, jak moc jsou hratelné ve dvou.

Jinak není vyloženě nutné vybírat jen hry z tvrdého materiálu. Klidně to může být i karetní hra. Jen je třeba, aby se vetšina karet držela v ruce a na zemi/stolu/dece byl třeba jen dobírací a odhazovací balíček. Žádné velké vykládání.

24.7.2013 10:49:02 | Upraveno autorem (porovnej)

pokud je chceš k vodě,
tak tvrdý materiál výrazně doporučuji :) Ono i jen spocenýma rukama brát karty jim dává zabrat a to nelmuvím o vodě, písku, kofole, oplovacím mléku ... :)

24.7.2013 11:16:23

trocha logiky
Pokud nevadí logické hry, tak Quarto, Pylos nebo Quoridor. Jsou ze dřeva, takže neuletí, max uplavou, když se vám zvedne voda :)

24.7.2013 18:12:38

mě ještě napadlo
Zombie dice
RÖK
Quirkle

24.7.2013 20:08:38

Logika
Čistě logické hry asi ne. Za to Zombie dice vypadá jako hra, kterou jsem hledal. Zatím je spolu se žížalkama v čele.

25.7.2013 15:44:50

co třeba...
Co třeba ONIRIM nebo Švábí salát ? Poměrně povedené rychlé karetky které nezaberou místo

26.7.2013 22:50:37

Úderník
ONIRIM mě vůbec nezaujal. Švábí salát máme a hrajeme skoro jen v létě u vody. Nicméně můj oblíbenec to není.

27.7.2013 21:19:28

Vybíráme z Bazaru

Mindbug EN Pioneer
Mindbug EN Pioneer
Akt. cena: 15 €
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas