Vaše aktuální touhy? (Na kterou hru se nejvíc těšíte?)

Hry které doma ještě nemáte, ať už proto, že ještě nedozrála mezírka v rodinném rozpočtu, nebo protože si vydavatel dává načas...ale které si, jakmile to jen trochu půjde, okamžitě poletíte pořídit?
6.9.2011 00:40:02

No retreat: the russian front
malem bych zapomnel. Precetl jsem pravidla a musim to mit. O asl se ani nezminuji, striham metr, kdy klukum ze sluje dorazi britove v For King and Country. No a o reprintu Ardennes 44 od GMT ani nemluvim :)

6.9.2011 13:34:43

sydo
O reprintu Ardennes 44 mi ani nemluv. Ten bych mohl hned. :)

6.9.2011 13:48:51

no retreat
po tomhle pokukuju uz od warconu ale must resist ...

6.9.2011 13:52:16

...
Moc se těším na D&D Legend of Drizzt, pro mě jasný must have titul, jestli včas vyjde, poletí pod stromeček.
A až bude ta Polyluxem zmíněná mezírka v rozpočtu , tak bych chtěl pořídit Earth reborn a možná i Chaostle.

6.9.2011 14:02:54

som

F jako fšechno
Problém je ale spíš v tom, s kým to hrát (manželka končí u kostkových osadníků) :(

No ale k tématu: do mezírky určitě půjde TITAN, pořád se na mě tak divně dívá...

6.9.2011 14:18:30

Já se těším...
...až Aneken otevře Olympos

(a něco napíše)

6.9.2011 14:24:26

to som
taky jsem měl takovou ženu a teď si ráda zahraje už i složité hry. Chce to nenásilí, ale trvalý tlak :). Odkud jsi, že bychom dali rodinnou návštěvu a žena by do toho vpadla sama i s mojí ženou :). Příklady táhnou.

6.9.2011 14:36:59

Aktuálně se těším na:
REX od FFG
a
DO: Pilgrims of the Flying Temple ( to mě fakt zajímá :)

6.9.2011 18:22:51

Já se radši netěším
protože kdybych se na něco těšil tak bych to musel koupit hned :)

Pokud bude ale k dostání Space Empires 4X tak se těšit nejspíš žačnu.

Křen: njn jenže tvá touha bude asi věčná, poněvadž i když bys všechno teď hned dodělal, tak se stejně zase pustíš do něčeho dalšího

6.9.2011 18:49:53

:)
Mage Knight od Vládi Chvátila, nemůžu se dočkat

6.9.2011 18:59:08

Earth reborn
...protože ho ještě nemám a to je čiré zoufalství...

6.9.2011 19:26:33

re
Tak já mám aktuálně jednou velkou touhu a to je Andean Abyss.
Jinak podobně jako kandelabr mám velký dluh vůči spoustě her, na které se zatím nedostalo. Nejvíc mám aktuálně spadeno na Spanish Civil War. A zítra snad KONEČNĚ zahraju Successors.
Po spoustě věcí zatím zvědavě pošilhávám: Quarriors, Elder Sign, Blood Bowl Team Manager, Rex, Ninjato, Neuroshima Tactics, Popular Front...

6.9.2011 20:45:34

Uvidime
51st state: New era

7.9.2011 00:42:44

som

kren
Díky moc za nabídku a nepochybuju, že jí časem rádi využijem,pokud bude ještě platit. "Bohužel" teď je to nereálné - v listopadu čekáme prcka (už zas :D), takže budeme teď chvíli hrát úplně jiné hry.

Jen bych se ještě zeptal, jakými hrami jsi začínal ten mírný a nenásilný tlak?

7.9.2011 06:42:39

Eyron - Successors
To se máš na co těšit. Hoď pak do diskuse nějaký dojmy ze hry. :)

7.9.2011 06:52:34

kren
Jo, taky by mě zajímal postup, jak vychovat hráče :D A taky dobu, jak dlouho to trvalo :D
Ale chtělo by to vlastní vlákno. Taky bych třeba něčím přispěla.

7.9.2011 07:21:43

som

Ikri
Nad samostatným vláknem jsem už taky přemýšlel. No ale přišla jsi s tím první, takže máš tu čest - přece jen, nové vlákno nezakládáš každý den :)

7.9.2011 07:27:18

som
Já mám tři děti. Kolikáté čekáš ty? Ještě jsi nenapsal odkud jsi? Můžeš i do soukromé zprávy. Jinak se u nás začínalo klasicky. Nejdřív Osadnící, Carcassonne a měl jsem celkem štěstí, že mou ženu chytila Agricola a nějakou dobu to byla její oblíbená hra. Osadnícky jsme doplňovali a obměňivali všemi možnými rozšířeními, tak se pořád musela učit něco nového (což nedělá ráda). Hodně se u nás hrál Tikal, což je na jedné straně vynikající strategická hra a na druhé straně má jednoduchá pravidla. Pak se u nás hrál Ticket To Ride a Piliře země. Z karetek Mamma Mia, Fazole, Pak samozřejmě Dixit (ten hraje bezemne s přáteli) a v poslední době má ráda sestry na útěku. Sci-fi nemá moc ráda, ale přesto si s náma občas zahraje a Galaxy Trucker jako Crazy hru a taky má ráda Ad Astra, protože to jsou vlastně složitější osadnící, ale bez náhody kostek. No a úplně naposledy jsem ji donutil hrát Civilizaci, kde říkala, že si to ještě zahraje ale z první výukové hry odešla v polovině zcela psychicky vyčerpaná :). Jo a přesto, že nemá ráda sci fi, tak ji hodně zaujala Battlestar Galactica, ale bohužel to nemáme doma s kým hrát.

7.9.2011 07:35:44

Eyron
Andean Abyss, jak jsem mohl zapomenout!

7.9.2011 08:48:19

..
uz je to naka doba, co neprejde ani jeden-jediny den bez toho, aby som na nu nepomyslel..
denne cekujem bgg aj stranky vyrobcu, ci sa nahodou zazracne neurychli ta expanzia.. vylepseny reprint zakladu ma byt paralelne a teda ze je aj opradeny ruskom tajomstva (ziadne ofiko info!) - cakam aj na ten, nemam ho..

Ludia, normalne je to prva a/alebo posledna myslienka takmer pred kazdym spanim.. denne v duchu ritualne rozbalujem obe krabice uplne zaroven (mozno to ale spravim postupne, musim si to premysliet este), karty najprv jemne obalim a pak nezne pomazlim, s figurkami sa zasypem a to s hlucnymi citoslovcami ako maly Jarda, z map si robim vykombene tapety, ked zavrem oci...aach..
..a pritom som to uz drtil, viem presne vocogo, na ERko sa to samozrejme nechyta, ale naskakany som z toho uplne, len ze to este nemam a mat ani nemozem, lebo to hold este nie je vonku!
Desny pocit..normalne sa nepoznavam, psychoza fuu:( neviem, ci to este tych 6 tyzdnov vydrzim..ak by som nemal, bolo mi s vami ctou..

E:ale ne, vydrzim to snad..len som sa chcel vyplakat, ked uz take pekne vlakno:D

9.9.2011 18:57:35 | Upraveno autorem (porovnej)

.opčík
OK, ale co?? :-)

Jináč já začínám mít podobný stavy s Vlaadovou MageKnightovskou novotou... po Runeboundu jsem pokukoval víc než často, ale design je šerednej a obrázky z Descentu hodlám potkávat nadále unikátně jen tam. Ale todle, todle má zkrátka všechno:-)

9.9.2011 19:18:09

onirim sequel
Equilibrion

16.9.2011 08:41:32

další SCW
Crusade and Revolution: The Spanish Civil War, 1936-1939

16.9.2011 09:15:34

...
Mě normálně ten Mage Knight už nedává spát... Ty sneak preview každým dnem překonávají má očekávání. A to už jsem, já starej kolenovrt, celkem štonc krotit své sběratelské touhy a kupovat fakt jenom to bez čeho nemůžu žít (Wish list a Must have už ignotuju a zajímá mě jenom Would Die Without). Ale to máte: MageKnight v podstatě okamžitě jak vyjde, Wiz-War vzápětí, pak ještě dost pravděpodobně ty Dreadfleet od GW, i kdyby se tam jen házelo kostkou na "potopena" ... No co, furt je to několikanásobně levnější než Magic a snad i bezpečnější než heroin...

18.9.2011 12:49:06

...
Andean Abyss
Rex

19.9.2011 17:27:10

Vybíráme z Bazaru

Hrdinové hlubokého hvozdu
Hrdinové hlubokého hvozdu
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas