Trolli cekarna: Space Bastards vs. Mage Knight Boardgame

Na kterou hru se tesite vice? Cim vas zaujala? Dva cesti designeri v bratrovrazednem boji o Trolli trun!

Jiri "bizzar" Mikolas vs. Vlaada "trucker" Chvaatil!
13.9.2011 14:57:40

Vlaada
Uprimne mi slo o to, dostat Bastardy do sirsiho povedomi :)

O podobnosti obou her Arena ani cekarna vubec neni, opakoval jsem to tu porad do blba a naivne si myslel, ze uz to neni treba zduraznovat. Takze to zase zacnu otrocky kopirovat do hlavicky kazde areny a cekarny :( A komu se to nelibi, at prosim nehlasuje a zdrzi se komentaru, arena neni povinna, dekuji.

21.9.2011 13:21:53

ad Sydo
Souhlas se Sydem. Aréna není o odborném fundovaném srovnávání dvou her podobného ražení, ale je spíše o pocitech, osobních preferencích a různém úhlu pohledu, různého segmentu lidí.

21.9.2011 14:00:48

reklama
Já myslím, že větší reklamu oběma hrám už udělat nešlo (minimálně na Zatrolenkách). O SB jsem před čekárnou ani nevěděl, že existuje, teď si minimálně přečtu recenzi, rád ji někde vyzkouším a kdo ví. :-)

Jinak ten poměr vyšel, pro mě, až nečekaně dobře pro SB. Takže souhlasím, bylo to vůči SB brutální, postavit jí proti VK, ale jak říkají celebrity: „Není nic horšího, než když se o vás nemluví“ :-)

21.9.2011 14:16:12

cekarna
Navic tohle neni arena, ale cekarna, zde zalezi jen na tom, na co se vic tesite :)

21.9.2011 15:36:56

Vybíráme z Bazaru

Tanto Monta
Tanto Monta
Akt. cena: 1800 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas