Top rozšíření, která v cz nevyjdou

Jsou nějaká rozšíření, které byste si přáli česky, ale zároveň si myslíte, že velmi pravděpodobně již nevyjdou?

Za mě:
Civilization: War and Warfare,
Dobyvatelé vesmíru: "cokoliv"
Settlers: Vládcové severu (tady asi šance je, ale dle náznaků spíš nevěřím)
18.11.2020 22:51:40

Fox.Mulder21
Ano, je škoda, že rozšíření není česky, i když na druhou stranu - jde to hrát i s angličtinou. základní hra se prodávala celkem dlouho, takže ji BF nevyhodnotil jako něco, co se vyplatí dotisknout. Holt bohužel v době kdy přišla na trh, tak nebyly karakmatky, kterým by se to předhodilo a ty to vykoupily :-D

5.3.2021 10:41:41

kubeckam

:oD To je tak trefný! Mohlo bejt všechno jinak..! Pravda... Jasně že by to šlo hrát i tak, ale víš jak, nechce se mi to míchat dohromady...

5.3.2021 11:33:55

Aeon's End
tady jsem zvedavy. Zakladnich krabic a rozsireni je tuna. Ale moc tomu neverim, ze vyjde neco jineho.

5.3.2021 14:20:40

Joe

Za mňa
Dobyvatelé vesmíru - všetko, čo nevyšlo

Války Vyvolávačů - všetko, čo nevyšlo (aj keď, druhá edícia je za rohom... ktovie, koľko vyjde teraz?)

Star Realms - všetko, čo nevyšlo!

Legendy Andoru - aspoň veľké rozšírenia...

---------------
Prekladateľ Joe

5.3.2021 16:12:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Dominion

Všechna nejlepší rozšíření v češtině nikdy nevyjdou.

5.3.2021 18:18:55

Zombíci
Dead of Winter: Warring Colonies

9.3.2021 10:13:14

Takový malý off topic...
...v návaznosti na nedostupnost některých her.
Napadlo mě a možná by se s tím dalo do budoucna nějak pracovat, jestli by nefungovalo se dohodnout - distributoři s vydavateli her, že by se hry prodávali v originále třeba v angličtině a prodejce by k tomu přibalil (klidně i zvlášť) přeložená pravidla a třeba přelepky karet, nebo pro herní plán atd., že by prostě prodejce dodal překlad pouze ve formě takového doplňku, bez zásahu do celé hry (nebavíme se teď např. o karetních LCG, kde by bylo třeba přelepovat 300 karet). Ten co by chtěl mít hru třeba v češtině by si nalepil přelepky, a kdo ne, ten by měl hru v originále. Za předpokladu, že by vydavatel byl ochoten uvolnit nějaké materiály pro takovéto doladění. Tím by bylo možné cizojazyčné hry více rozšířit mezi lidi a bez velkých nákladů, které vyvstanou při kompletní lokalizaci (samozřejmě nějaké náklady tam budou vždy).
Jen taková myšlenka. Snad by se k tomu mohl vyjádřit někdo kompetentnější...

* * * * *
Board games klub, Trenčín

9.3.2021 12:27:47

Vybíráme z Bazaru

Štvanice
Štvanice
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 1 hodina

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas