Ticket to Ride MÄRKLIN

Zdravím, chci se zeptat, jestli s tímto třetím vydáním Ticket to Ride (dále jen TtR) mohu plně využívat veškeré rozšíření, např. TtR Asia a ostatní. Protože na krabicích těchto rozšíření jsou uvedeny pouze TtR a TtR Europe. Děkuji předem za odpověď.
5.1.2013 15:23:31

re
Myslím, že oficiálně ne, ale s úpravami asi ano. Podívej se na krenův návod ke kompatibilitě u TtR Switzerland. Možná bude použitelný i pro Asii apod. Ale osobní zkušenost nemám, já jsem si pro jistotu koupila Evropu.

5.1.2013 15:34:21

re
Díky "ikri" za tvůj typ, podíval jsem se na "krenuv" návod a píše tam, že jediný rozdíl předchozích TtR a TtR Europe, který může být znatelný (i když minimálně), tak je fakt, že MÄRKLIN obsahuje o jednu kartu vagonků méně od každé barvy, jinak nic.

No, já vlastním pouze MÄRKLIN, mohl jsem si samosebou koupit Europe, či původní TtR, ale tím jak na mě MÄRKLIN zapůsobil, jsem neváhal a koupil.

Chci si k MÄRKLINu koupit rozšíření ASIA, které se mi moc líbí, tak proto jsem se radši zeptal, abych s tím pak neměl případné problémy, když oficiálně kompatibilní nejsou.

5.1.2013 15:53:36

Akira
Jj, chápu, Marklin je krásnej :)

5.1.2013 23:05:10

no problémo
Podle mne to tam není, protože je to omezená sběratelská série, myslím Marklin.
Jinak by opravdu neměl být problém to zahrát s jakoukoliv velkou krabicí, teoreticky by se dala využít i nordic country, ale bojím se, že nebude mít dost komponentů a určitě má málo barev, je jen pro tři max.

6.1.2013 18:04:26

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Nightvault
Warhammer Underworlds - Nightvault
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas