Thunderstorm vs. Warhammer Invasion

Uáá!! Nechci čekat na český vydání Thunderstormu. Chci ho mít. ALE! Nechci spíš s bráchou Warhammer Invasion?!
Thunder je takovej jednodušší, Dominion mě baví. Ale Warhammer Invasion. Chápete - WARHAMMER! *W*A*R*H*A*M*M*E*R*

Co myslíte? Co doporučíte?
Díky a sorry, že otravuju...
9.8.2010 14:37:22

doporučení
Obojí :-)

9.8.2010 14:40:24

Nikdy!
Už nikdy mi nic takovýho neříkejte! Nebo se něco stane... Mně se něco stane - přítelkyně mě zabije, protože nebudu mít na zálohu na postel :D!

9.8.2010 14:43:53

DD

W:I
No hlavne Warhammer Invasion je LCG, takze je potreba pocitat s dokupovanim battle packu, ktere mam pocit vychazeji co mesic?

9.8.2010 14:58:26

W:I
Dominion máš, baví tě, tak proč kupovat skoro to samé (Thunderstorm)? Určitě běž do Warhammeru. V žádném případě neprohloupíš a hra se vám bude líbit, věř mi. Jen drobná chyba na kráse je, že když budeš kupovat všechny battle packy, tak to potom trochu leze do peněz. Ovšem já utracených peněz ani trochu nelituji.
p.s. já to chápu, tak co se ptáš? WARHAMMER !!! :-)

9.8.2010 14:58:38

ipetrk
Pokud neresis financni stranku veci, tak bych urcite vzal WHI. Ostatne i se zakladem se da slusne hrat. Thunderstone moc nefunguje, stejne bys k nemu musel vzit i rozsireni;)

9.8.2010 15:08:46

ipetrk
tady je opravdu otázka čistě finanční a otázka toho zda budeš mít s kým hrát. Takže pokud jsi ochoten dávat každý měsíc 350 Kč (popřípadě dokoupit prvních 6 starších battlepacků za 230 Kč), tak ber určitě Warhammer. Pokud si vystačíš jen s core setem tak jsi taky do Warhammer :).

9.8.2010 16:09:45

ipetrk
Warhammer je super, i core set podle mě vystačí na dlouhou zábavu, Battlepacky jsou jen bonus pro zpestření a deckbuilding, mám tři a zatím mi to stačí. Jinak W:I je super hra.

9.8.2010 16:11:36

ipetrk
Doporucil bych Warhammer:invasion. Je to skvela hra. Vytiskl jsme si vsechno co zatim vyslo a parime a parime, ale vcelku staci zaklad. Rozsirenimi se to vsechno komplikuje a je potom tezsi postavit vyrovnanejsi balicky. No, aby sis zahral poradne, mysleno turnaje atd., budes potrebovat i 3 zaklady. Thunderstone je fajn, ale ja davam prednost Dominionu je prehlednsi a herne cistci.
PS: Omlouvam se za prispevek bey diakritiky, pisi z Barcelony. Mimochodem jsem zatim nenatrefil na nejakou poradnou spanelskou hru, ktera by jinde nevysla.

9.8.2010 20:31:17

ipetrk
Thunderstone jsem nehrál, přesto bych ti doporučil Warhammer. Jenom si nejsem moc jistý s prvním cyklem battle packů. Přijdou mi jednotlivé frakce až moc nevyvážené a některé karty až moc přesílené.

9.8.2010 20:35:54

JE TO DOMA!!
Moc díky všem za podporu. Ve skrytu duše jsem chtěl W:I, ale na druhou stranu jsem měl určitý bloky. Díky, že jste mi pomohli... Brácha už to má doma - já na to do pátku nebudu mít čas. Ale už louskám pravidla :D A brácha se mazlí s kartičkama... uááá!! Těším se jak malej! Takže DÍKY (W*A*R*H*A*M*M*E*R) - škoda, že to není 40k.

10.8.2010 01:02:36

Vybíráme z Bazaru

PánoPrstenů - vse, co vyšlo + 3D insert
PánoPrstenů - vse, co vyšlo + 3D insert
Akt. cena: 7000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas