Star Trek

Zdravím,

Chtěl jsem vás požádat o názory a případné doporučení her z prostředí Star Treku.

Rád bych si pořídil nějakou hru, která by mi vydržela delší dobu. Kdysi jsem hrával Warhammer a prostě dodnes mě lákají hry s figurkami. Z her které jsem dohledal mne zaujaly asi tyto:

Star Trek Attack Wing - Princip předpokládám podobný jako Star Wars X wing. Hra mi příjde dost drahá a hráčská základna nebude asi velká. Navíc mi příjde, že prostředí ST zde nebude moc zohledněno a je jen přizpůsobeno na existující (a vůbec si nedovolím tvrdit, že špatný systém. To dokupování "lodiček" mne však odrazuje.

Star Fleet Battles - Líbí se mi strašně moc. Jen je to starší věc a nevím jak se to dá sehnat a zda je to stále živé. Hrál nebo snad hraje to ještě někdo?

Star Trek Fleet Captains - Můj favorit. Předpokládám, že boj zde nebude úplně na prvním místě a na útočné a úhybné manévry mohu zapomenout. Přesto mne hra láká a zajímalo by mne zda po několika hrách neomrzí.

Poslední dotaz mám na nějaké RPG. Nic se minepodařilo najít. Existuje něco?

Díky moc za jakýkoliv komentář, radu či doporučení.
19.9.2013 17:01:12

Star Trek
Ber jednoznačně Fleet Captains. Hra neomrzi snad nikdy. Kazdy zahrání je jiný. A komplexita te hry je neuvěřitelná. Není to jen o útočení, ale celkové to paradne vykresluje svet ST a rozdíly v jednotlivých rasách.

19.9.2013 21:37:10

RPG
RPG myslis ze sveta Star Trek? To hele žádné není. Určité ne nějaké, které stoji za rec. Ale vyšlo ted parádní RPG Star Wars. :-)

19.9.2013 21:39:03

omluva
nevím proč jsem to měl jako zprávu na kterou jsem odpovídal. Nemám na toto téma co říct a to jsem psal v původním přízpěvku.

20.9.2013 11:25:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Talisman: Podzemí (rozšíření) jako nové
Talisman: Podzemí (rozšíření) jako nové
Akt. cena: 2100 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas