RPG (MMORPG) desková hra

Ahoj, přišel jsem poprosit o radu a tip na deskovou hru, která by se co nejvíce blížila hraní MMORPG nebo RPG online her. Momentálně vlastním World of Warcraft: The Boardgame. která tento účel téměř plní, ale velké mínus jsou obrovské prostoje, které tu hru neskutečně natahují a spoluhráči u ní často ztrácí pozornost. Hledám tedy hru, která se pokud možno detailně zaměřuje na levelování postavy, vylepšování vybavení (zbroje, zbraně, atd.) a plnění questů. 

Pokud je to jen trochu možné, tak požadavek je, aby hra byla celkem snadno sehnatelná (např. samotný World of Warcraft: The Boardgame už se taky dost špatně shání i v bazarech). Mockrát předem díky :) 

26.4.2024 20:18:50

Za mne mohu doporučit Dungeon Universalis… ale mám ji z Kickstarteru - tak nevím jak dobře je sehnatelná. Jinak podle mne to co zmiňuješ splňuje dost her: např Descent, Divinity original sin (také KS), Rangers of shadow deep (jen kniha pravidel…), Sword & Sorcery, Oathsworn…a asi tak dalších sto… pokusil jsem se ti najít dostatečně rozdílné kousky.

www.meepleoholi.cz - server o deskových hrách. Více dojmů, méně popisů a novinek.

26.4.2024 22:54:30

To WOW má hezký systém levelování.

Ale kvůli těm psrostojům už to skoro vždy hrajeme kooperativně jen za jednu stranu.

---
Pomáhám s překlady pro Fox in the Box a testováním her pro Ion Game Design.

27.4.2024 00:42:24

@Golom mockrát díky za skvělé tipy! 

@Pizin přesně takhle to už hrajeme taky :D je to škoda, protože ta hra není špatná zrovna

27.4.2024 10:51:07

Není zač… když upřesníš - taky upřesním :-)

www.meepleoholi.cz - server o deskových hrách. Více dojmů, méně popisů a novinek.

28.4.2024 23:10:20

Vybíráme z Bazaru

Greenland CZ
Greenland CZ
Akt. cena: 555 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas