RISK: legacy

Koukali jste na to nekdo? RISK nesnasim, ale tohle vypada zajimave. Hra se totiz stale vyviji - nektere karty se stavaji silnejsimi (a jine se treba navzdy vyradi), muze se menit herni deska, proste kazda hra ma vliv na dalsi a je to jedna velka kampan. Jeste o tom neco poctu, ale zacina se mi to moc libit.
25.11.2011 15:37:04

RISK
Tak podle fotek to vypadá dobře.. Hlavně ten kufřík :) Třeba to dorazí i knám za rozumnou cenu, vždyt risk se prodává i v tescu...

25.11.2011 16:03:10

rbx

sydo
jj, uz to mam delsi dobu v merku, v Essenu to meli. Na BGG ale diskutuji o tom, ze tim vlastne tu hru zaroven znehodnocujes, protoze menis herni plan. Nedokazu si treba predstavit, jak toto funguje s nahodnou skupinou hracu. Ve stale grupe to muze byt super, ale v prilezitostne muze nekdo pykat za chybu nekoho, kdo to hral pred nim.
Ale jako princip mi to prijde hodne zajimave. Je tam pry obalka, kterou rozlepujes v urcity moment a ta pridava do hry nova pravidla.

25.11.2011 16:06:35

RISK
Po dukladnem sosani informaci mam jasno - tohle musim mit. Ten koncept je neskutecne originalni az revolucni. V nasi stale skupine by to mohlo byt opravdu maso. Dlouha kampan, ktera se stale meni. Z trhani karet a psani a lepeni na mapu strach nemam - kdyz z toho budeme mit rok kotel zabavy, koupim si pak dalsi. Takze kluci, do tydne mi to objednejte, aaano? :)

26.11.2011 09:55:50

Risk
To me se popravde vic libil ten "koncept" obycejneho Risku, jak ho podobnym zpusobem mydlila nejaka particka z BGG dle jednoducheho principu: kdo vyhral, pridal do hry jedno nove pravidlo. Prej po sedmi letech, kdy uz jim tam krom jineho litaj letadla a plavou obri velryby a chobotnice, uz si zivot bez Risku nedokazou predstavit:-)

To by me asi lakalo, lidova tvorivost byva bezedna studnice, ale u tohohle bych se stran hloubky studny celkem bal povesti vydavatele, kterej na jeden ubohej system navlika vsechno od LotRa po Star Trek ... a ted by chtel ukocirovat celorocni kampan nejakym revolucnim zpusobem. Napad jiste dobry, bal bych se, rekneme, "nedotazenosti":-)

Ech coz, ty o tom vis pocitam vic a ja uz se moc tesim na zprostredkovane zazitky:-))

26.11.2011 12:00:21

Polylux
Tak ja od toho nic hardcore necekam, ale podle vseho jsou tam veci jako teren, tajne mise, eventy atd. A recenze i od odpurcu Risku jsou velmi pozitivni.

26.11.2011 12:15:22

Uff
Neodolal jsem a tohle proste musim vyzkouset. Ta hra vraci Trash do Ameritrashe :) Predobjednano :)

27.11.2011 11:47:28

Vybíráme z Bazaru

Reset kit pro Pandemic Legacy - Rok 1
Reset kit pro Pandemic Legacy - Rok 1
Akt. cena: 470 Kč
Končí za: 53 minut

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas