poziar- zniceny byt

tato tema nie je o tom , co si zoberiete na ostrov , ale o tom , ked o vsetko pridete , co budete chciet ako prve nahradit . Ja ,ked pozeram na svoju zbierku hier,uz zacinam o svojom konicku pochybovat / nehovoriac o vitrinke s cca 750 ks dnd minis, a troj rocnych ediciach magicu /. Takze sme chudobni , cakame na poistovnu , - a naozaj sa pri tej psote musime , zatial , rozhodnut pre jednu hru .Cize jednoducha predstava : jedna hra - doma aj s partou ....
4.10.2011 23:52:06

to dedo
Nějak mi uniká v čem se toto téma liší od na Trolovi několikrát opakovaných témat, kterou hru si vzít na pustý ostrov.

5.10.2011 00:10:22

kren
No víš v čem? Na opravdu pustém ostrově nemá co shořet!!!

5.10.2011 00:13:05

to vance
Teď jsi mne dostal :D. Máš u mne velké +.

5.10.2011 00:33:31

dedo
Člověče, co to tu vytahuješ za scénáře? Mě kdyby shořela chalupa (jelikož v místech, kde stojí, nehrozí zaplavení až po střechu, maximálně tak z prasklého potrubí), tak bych vzal provaz a šel bych se zastřelit do rybníka, protože si neumím představit jakoukoli obnovu "sbírek" knih, komiksů, her, hudebních nástrojů a dalších nezbytností. Nebo třeba minulosti uložené ve fotkách... Brr. Tady už se dá hrát jedině ruská ruleta :-)

8.10.2011 10:36:26

fuj
ani nemyslet. Otaqzkou je, sbirku ceho bych nejdrive nahrazoval, jestli knihy, PC hry, sbirku CD, DVD filmu nebo deskovek. Ale co me na tehle myslence zaujalo, kdyz jsem se kouknul na svou sbirku, mam tam uz same hry, ktere bych nechtel prodat, ale kdyby doslo ke zminene katastrofe, nektere z nich bych si asi uz znovu nekoupil a zredukoval tak svou sbirku asi na 5 nejakaych nejoblibenejsich kousku. Nekterych bych se holt vzdal treba jen proto, ze i kdyz se mi strasne libi a je pro me povinnost je ted mit ve sbirce, tak je nemam absolutne s kym hrat. Absolutni 1 pro me zustava Starcraft, ten bych nahrazoval jako prvni, ale nevim jestli s mym zebrickem nezahybe Space empires, ktere se teprve chystam vyzkouset.

8.10.2011 13:06:51

to jsou starosti
...

8.10.2011 13:43:58

Bacil
Tak tahle hra mě fakt netrkla:-))) Myslím že tuto soutěž vyhrála na celé čáře. Jen s malou úpravou. Místo jednoho náboje šest.

8.10.2011 21:07:44

vance
Jasně, to značí i s rozšířením :-))

8.10.2011 22:34:05

Vybíráme z Bazaru

Cesta kolem světa za 80 dní
Cesta kolem světa za 80 dní
Akt. cena: 460 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas