post ESSEN 2011- aneb vše o této akci

až se vyspíte, aklimatizujete a celkově zrekonvalescencujete, tak pište všechno co a proč vás (ne)zaujalo za hry a tak...děkujeme všem za jakoukoli zprávu a náhled do dění minulých dnů...
24.10.2011 09:14:09

Nejhranější z Essenu
Ovšem zatím nejhranějším titulem, který jsem z Essenu přivezl, je starší hra, kterou jsem koupil dětem: Logi-Geister (pod starším názvem ji najdete tady http://www.boardgamegeek.com/boardgame/6010/chaos-in-der-geisterbahn). Ve hře se háže kostkou, a hráči se snaží nasazovat ozubená plastová kolečka tak, aby vytvořili funkční systém, kde pomocí zatočením jednoho daného kolečka se roztočí tři kolečka s plastovými strašidly na definovaných pozicích. Mechanicky je to neuvěřitelně funkční kolečka se dobře nasazují a fakt se to všechno perfektně otáčí. Kdo má malé děti, tomu doporučuju (na krabici píšou 5-10, ale to je kec, líbí se to i mému dvou a půl letému synkovi, a je schopen to hrát v podstatě samostatně - a navíc se prokázalo naše podezření, že barvy už dávno zná, přestože mimo hru na všechny dotazy "co je to za barvu" dává vysmátě univerzální odpověď "uůšofá").

Jinak jsem také s dcerkami hrál jednoduchou dvojkovku Drako, kde tři trpaslíci chytili do pasti draka, a snaží se ho utlouct, než uletí... ale to asi nebude naše oblíbená, dva trpaslíci skončili sežraní nebo spálení, a jedna dcerka s pláčem na krajíčku, že chce, aby drak uletěl (přestože hrála za trpaslíky... :)

27.10.2011 18:15:03

Vlaada
Hehe, uplne to vidim - kruty otec nuti dcerku zabijet chranene draky :D to s temi kolecky vyPada tez dobre a bude to pro deti vychovnejsi nez muj Affenschreck :)

28.10.2011 13:25:34

Fortuna
Nedostali ste sa v Essene niekto k hraniu tejto vecičky? Nebude asi nijaké terno, ale rád by som vedel, či je to hrateľné a či z toho idú pozitívne dojmy.

Edit: Otázku beriem späť a dávam ju ku hre, kde patrí.

28.10.2011 14:12:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Pokémon karty
Pokémon karty
Akt. cena: 65 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas