Pomozte s hledáním názvu hry.

Zdravím,
potřeboval bych pomoc s hledáním hry, kterou jsem měl jako malý. Jednalo se o sci-fi vesmírné souboje lodí. Hra byla pouze pro dva hráče. Celek obsahovat rozkládací hrací plán (tuším velikost A3) a dvě stejně velké sady vesmírných lodí z papíru (jedny byli červené a druhé zelené). Každá sada měla stejný počet malých bojových lodí, větších křižníků a jednu mateřskou loď. Hrací plocha byla rozdělena na čtverečky a lodě byli podle nich veliké (malí bojovnící zabírali jeden čtvereček, mateřské loď snad 4). Každá loď podle velikosti měla dáno, kolik může za kolo udělat akcí (pohyb, otočení se, střelba). Na hrací ploše (vesmír) bylo i pár planet, které se museli "obeplout". Jinak hraní samotné bych asi nejvíce připodobnil šachům, šlo o to se dostat do takové pozice, abyste mohli sestřelit nepřátelskou loď.
Tuší někdo název nebo alespoň něco bližšího?
10.4.2011 13:49:11

re
Já si myslím, že jsem to měl, koupil jsem to ccav roce 1992 v Černé Planetě v Brně. Ale název ani ťuk...

11.4.2011 10:31:37

a nebyla to
hvězda smrti nebo tak něco? nějak se mi plete, že to trochu bylo jako kopie star wars, respektive nějakou takovou hru jsem kdysi taky koupil, ale tuším, že tam byly hexy...

11.4.2011 10:40:46

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria + insert + obaly - výhodně!
Settlers: Zrod impéria + insert + obaly - výhodně!
Akt. cena: 649 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas