pdf pravidlá

ahojte. chcem sa opýtať, či by ste mi nevedeli pomôcť s jednou vecou. mám pravidlá jednej hry v cudzom jazyku vo formáte .pdf. chcel by som ich preložiť a preklad prepísať práve do toho dokumentu. má to však jeden problém. jednak je zablokovaný a nedá sa z neho ani taká vec ako kopírovanie textu a druhá vec je, že netuším ako sa dajú v pdf formáte prepisovať pôvodne texty. dá sa to? neviem mi niekto poradiť?
21.8.2010 17:20:45

Foxit Reader 4
Pro zkopírování textu použij tento prohlížeč, tam je tlačítko, které zobrazí obsah jako textový dokument.
Pro ostatní co chceš musíš sáhnout po placeném software.

21.8.2010 17:27:20

to monkeyml
Prohlédni si starší diskuze. Už se to tady mnohokrát řešilo.

21.8.2010 18:34:39

Morthe

Mecenáš trolíků

...
No já myslím, že monkey naráží na jiný problém - PDF bylo publikováno jako zamčené, tudíž se k jeho obsahu nedá přistupovat jinak než vizuálně. Samozřejmě existují způsoby, jak tuto ochranu překonat, ale pst...
...no a v okamžiku, kdy je obsah dokumentu přístupný, lze s ním pracovat nějakým specializovaným, povětšinou placeným softwarem. Jmenujme například Adobe Acrobat Pro, Corel Draw, Adobe InDesign a jiné. Je to pak hodně o tom, jaký druh tvorby preferuješ, každému sedí trochu něco jiného

21.8.2010 18:35:45

rbx

Monkey
na tohle existuje zkratka - UTFG.

Takže stačí do googlu napsat "how to unblock/unlock PDF" a on ti dá odpověd. Zbytek tu už byl zkrat řecen a veškeré postupy napsány.

21.8.2010 19:33:57

vďaka
hľadal som to v diskusiách, ale nenašiel, tak sorry za spam :-/ každopádne vďaka za odpovede...Morthe to presne pochopil...celý pdf. dokument je uzamknutý, takže sa dá len tlačiť alebo čítať...rbx - kuknem ako na to, ako to odblokovať :-) a ten software na prepisovanie textov si stiahnem...každý máme svoje cestičky ;-) diky ešte raz :-)

22.8.2010 09:40:03

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria - Atlantida CZ + obaly
Settlers: Zrod impéria - Atlantida CZ + obaly
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas