Osadnici z Katanu - rozsireni

Chtel bych se zeptat jestli nekdo zkousel spojit rozsireni mesta a ritiri s nekterymi scenari z kupcu a barbaru. Podle meho nazoru by sli spojit scenare Rybari z Katanu, Tazeni karavan a treba Kupci a barbari, ale jestli by hra uz nebyla moc preplacana. jaky nazor na to maji odbornici? :)
4.1.2013 00:51:44

majkls5
Kvůli vyváženosti jsme hráli vždy podle pravidel, ale nevidím důvod, proč by to nešlo. Mimochodem není nic jednoduššího, než to vyzkoušet. Soudit tě za to nikdo nebude :)

4.1.2013 14:47:31

pravidla
tak sem nasel pravidla pro hru s vice scenari dohromady, ale bouzel je to v anglictine a nejsem tak dobry anglictinar abych to spravne pochopil :(

tady je odkaz: http://www.catan.com/service/combinations

4.1.2013 14:57:00 | Upraveno autorem (porovnej)

majkls5
Mám z osadníků všechna rozšíření, zkoušel jsem mnoho kombinací, ale k městům a rytířům žádné. Dle mého názoru je toto rozšíření nejlépe hratelné bez žádných dalších, jinak je to již přílis složité na uhlídání. Kombinaci, kterou mám s dětmi velice rád, je spojení scénáře kupci a barbaři s námořníky.

10.1.2013 20:49:54

města + námořníci
Zkusili jsme to jednou, navíc v šesti a už to stratilo dinamiku, na mě zbytečně dlouhé a navíc tím, že můžou stvět všici, né jen ten kdo je na řadě, vzniká prostor pro podvádění, nejednou se stalo, že tři najednou řekli stavím...
Už je to několik let a znovu do toho asi nepudu.

11.1.2013 12:10:53

Vybíráme z Bazaru

Nottingham
Nottingham
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas