Objednávka u 12spiel.de

Příští týden budu dělat objednávku her u 12spiel.de - kdyby měl někdo zájem se přidat, na níže uvedeném odkazu jsou podrobnosti: http://www.hofyland.cz/?club&klub=30605
23.4.2011 21:37:15

12spiel
12spiel už skončili, jejich místo zaujal Spiele-Offensive.
Poštovné do ČR je u objednávky do 40 eur 16 euro, u vyšší 12 euro.

Našel jsem tam věci, které by mě zajímaly, takže bych se k objednávce přidal resp. ji případně zorganizoval.

6.2.2012 06:05:44

to Shark
Vidis, toho jsem si ani nevsimnul, ze to je uz jiny web. A to postovne je fix nebo pri koupi vice kousku je porad tech 12 euro?

6.2.2012 06:49:10

ad Senji
Pokud by byl Senji anglická verze tak bych se určitě přidal. Bohužel německy neumím ani slovo, takže to z popisu nevyčtu...

6.2.2012 08:12:59

to zluda
Mam takovy pocit, ze to tam neni uvedene. Nekdy mivaji u her napsano, ze to je engl. v zavorce nebo jina... tady nic neni, tak bych to videl na tu anglictinu. :-)

6.2.2012 08:18:29

re
No právě když tam nic není, tak bych to tipla na němčinu :)
Ale jestli se nepletu, jde jen o karty samurajů...? Na ZH je překlad, tak by šly udělat polepky. Za tu cenu...

6.2.2012 08:20:13

ikri
ze by (dt.) bylo dutch? Je to tam trochu zmatene. Ale jak rikas. Za tu cenu je to zadarmo.

6.2.2012 08:22:27

Vojtech
Kruciš, kde to zas vidíš? :D
Jestli je tam dt, není to Deutsch? :)
Mně se zdá, že u anglických verzí mají vždycky to eng. a tady nic není.

6.2.2012 08:27:44

ikri
Kdyz se juknes trebas na takovou BSG, tak tam maji v zavorce (dt.), coz je podle me nemcina. Ale jelikoz to nemaji u vsech her, nektere hry maji s NJ nazvem, nekde maji toto, tak fakt nevim, co si myslet. Takze z toho jsem usuzoval, ze hry jsou primarne v AJ a pokud nejsou, tak je uveden jazyk v zavorce nebo je nazev hry v jinem jazyce.

6.2.2012 08:32:44

Vojta
Aha, no, to mi zase připadá, jakože mají obě verze, dt i eng a chtějí je jasně rozlišit. Senji mají jen jednu, bez zkratky, tak to tipuju na němčinu, navíc Senji asi v němčině vyšlo, protože tu někdo z němčiny překládal karty.

6.2.2012 09:12:32

senji
Hlásím se také do mlýna, o Senji za 9 E mám zájem, naprosto mi vyhovuje i německá verze a samozřejmě počítám s podílem na poštovném. Kdo se toho ujme, tomu předem vřele děkuji.

6.2.2012 09:15:08

to ikri
Ja si radsi nic nemyslim, protoze to pak nedopada dobre. :-D Je mozne, ze mas pravdu a vsechny hry jsou v NJ. Mozna by stalo za zminku tam napsat...

6.2.2012 09:16:22

Senji
Senji je v němčině, hry v angličtině mají za názvem uvedeno (engl.).

Vojtěch: Jak už jsem jednou psal, rozhodující pro výši poštovného je cena objednávky, nikoli počet kusů či váha.

Klidně si její organizaci vezmu na starost, ale protože jsem z Českých Budějovic a výhledově se nikam nechystám, rozesílal bych hry poštou, takže počítejte i s poštovným po ČR, pokud byste si nedomluvili vyzvednutí v Budějovicích.

6.2.2012 09:48:12 | Upraveno autorem (porovnej)

ORGANIZACE OBJEDNÁVKY
Kdo by měl zájem o účast na objednávce ze Spiele-Offensive, zde jsou má pravidla:

Postup objednávky:
Do pátku 17. února se můžete hlásit se svými požadavky. Objednávku zrealizuji, pokud se sejdou alespoň 4 zájemci.
Po uzavření objednávky provedu platbu PayPalem a podle aktuálního kursu platby sdělím, kolik mi má kdo poukázat na účet.
Jakmile hry dorazí, kontaktuji všechny zúčastněné a domluvím se s nimi na předání. Osobně to bude možné v Českých Budějovicích, jinak budu zasílat poštou s tím, že by mi dotyční ještě dodatečně uhradili cenu skutečného poštovného.

Náklady pro účastníky:
1. Cena jimi vybraných her
2. Poštovné z Německa: celkem 12 eur (počítám, že cenu 40 eur za objednávku překročíme), rozpočítá se rovnoměrně mezi účastníky.
3. Poštovné za zaslání po ČR
Své návrhy mi pište přes SZ, budu zde průběžně uveřejňovat aktuální informace.

8.2.2012 18:16:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Zájemci
Zatím jsou 3.

11.2.2012 11:32:54

Zájemci
Zatím je jich 5.

16.2.2012 12:58:15

Objednávka odeslána
V nejbližších dnech pošlu vyúčtování.

21.2.2012 16:27:25

Vyúčtování
Všem zúčastněným jsem poslal vyúčtování. Zatím bez případného poštovného v ČR, to byste doplatili podle skutečné výše.

23.2.2012 20:04:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Zásilka dosud nekompletní
V Německu se čeká ještě na naskladnění jedné hry, jakmile budu mít další informace o postupu, umístím je sem.

5.3.2012 23:05:23

Na co se čeká
Údajně se čeká na nějaké rozšíření u Alhambry. Když se tak dívám, tak jediné co nemají skladem je Vezírova přízeň. A u té je, že to může trvat i měsíc než to nsakladní. Mají to za 9 euro což je cca. 225,- U nás se to dá sehnat za 299,- Navrhuju dát každý 20,- a složit se dotyčnému na hru ať si ji koupí u nás a objednávku tím konečně popostrčit k dokončení nebo se ji snad nedočkáme. Bude to pomalu měsíc a čekat další měsíc se mi zdá už moc.

19.3.2012 09:38:26

skyfire
Osobně na objednávku nespěchám, ale dvacka snad ještě nikoho nezabila. Jestli s tím budou ostatní souhlasit, nemám s tím problém.

19.3.2012 10:23:12

Holt smula
Mozna je to ode mne sobecke, ale nic dotovat nebudu. (Tim spis, ze dostupnost byla patrne viditelna od sameho zacatku.)
Na objednane hry se sice tesim, ale klidne bez nich i ten mesic vydrzim.

UPRAVA: Pokud by to ovsem vsichni ostatni vydrzet nemohli (hlas objednavajiciho to rozsireni se pochopitelne nepocita), tak lze mych 20 odecist z mirne naddimenzovaneho postovneho, ktere jsem poslal predem.

19.3.2012 10:26:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Objednávka
Když jsem objednávku dělal, byla dostupnost Vezírovy přízně 3-7 dní. Takže s touto prodlevou se bohužel počítat nedalo.
Dnes jsem psal Spiele-Offensive s návrhy na řešení, uvidíme, s čím se ozvou.

19.3.2012 11:35:25

objednávka
Ahoj, uvidíme s jakým návrhem přijdou ze Spiele-Offensive, jinak u mě ta dvacka není problém. Měsíc se mi nechce čekat

19.3.2012 12:02:05

OK
Uvidíme s čím přijdou němci. Jinak samozřejmě nic proti sharkovi, prostě nastala neočekávaná komplikace. A můj návrh byl jen takový nápad jak to urychlit (ano, jsem prostě nedočkavý :)) a pokud nebudou souhlasit všichni, tak zkrátka čekáme dál.

19.3.2012 12:12:13

objednávka
U mě ta dvacka taky není problém, počkáme co "12spiele" napíšou Sharkovi a co Shark napíše nám;)

19.3.2012 15:41:08

Vybíráme z Bazaru

Duna: Imperium - 5 promo karet (PL)
Duna: Imperium - 5 promo karet (PL)
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas