Obaly na karty

Ahoj, chcem sa spytať či sú vhodné "Obaly na hracie karty - Deck Protector Sleeves (Ultra Pro) 50ks" ktoré majú rozmer 66 x 91 mm, na kartovky od FFG LCG, netrunner, pan prstenu atd....lebo tamtie obaly od FFG majú trošku menší rozmer (63,5x89mm) ale sú nedostupné skoro všade...
tak sa chcem spýtať či ma niekto s týmito skusenosť? diky :)
14.6.2013 09:38:26

matko1986
Já je používám na netrunnera a pána prstenů a co se týče rozměrů tak jsou dobré. Akorát mám problém s černýma, ty jsem kupoval asi 3x a jejich velikost je asi o 1mm menší na výšku a karty mají tendenci z nich lehce vylézat. Dá se to ale přežít, občas to chce s balíkem lehce poklepat o stůl a karty zapadnou. Přesto ale doporučuji vyhnout se těm černým. S ostatníma barvama nemám problém a vyhovují mi.

EDIT: Jinak mám ještě dobrou zkušenost (sice docela starou zkušenost z dob hraní MTG, ale předpokládám, že mají kvalitu stále stejnou) s Dragon Shieldy. Jsou sice o něco dražší, ale mám je v plánu pořídit místo těch černých Ultra Pro.

14.6.2013 09:47:46 | Upraveno autorem (porovnej)

..
jakékoliv obaly toho rozměru 66x91mm se hodí na karty od FFG (Lotr, A:NR)
jen záleží na kvalitě obalů. Já používám většinou tenhle druh http://cernyrytir.cz/index.php3?akce=100&sekce=doplnky&podsekce=obal , ty s cenou 55kč

14.6.2013 09:50:16

diky moc
super, tak si ich teda dnes pôjdem kupiť, bo obaly v Bratislave zohnať je celkom hardcore zaležitosť, a kedže som už aj vykupil svet deskových her v čechách (jediný majú rozumný dovoz na skv) tak musím zhanať inde :D

14.6.2013 09:59:21

Dotaz
Nakoupil jsem 1200 obalů na karty 66/91 s umyslem je pak zmenšit. Máte s tím někdo zkušenosti? Např zalaminátovat jednu stranu a pak ji odříznout.. Nebo takovým tím zatavovačem na potraviny, tím drátem jestli to drží ? Děkuju za odpověď

14.6.2013 10:27:51

Vybíráme z Bazaru

 Atlantis Rising (Second Edition)
Atlantis Rising (Second Edition)
Akt. cena: 1320 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas