Obaly do obalů

Máte prosím někdo zkušenost s "KMC Perfect Size" nebo "UltraPro Pro-Fit". Tj. takové ty obaly, co se s kartou vejdou jeste do normálního obalu. Ne že bych chtěl balit dvojmo, ale zaujala mě ta myšlenka, že tyto obaly sedí přesně na karty LOTRa a nejsou moc tlusté, tj netloustne balík. Zvažuji jejich použití jako jediných obalů, tak mě zajímá, jestli třeba nekloužou nebo z nich karta nevykukuje nebo nevím co ještě...
A hlavně jestli se nerozsypou, pokud je použiju jako vnější obal.
17.9.2013 10:06:57

cartas
Prijdou mi tloustkou stejne co "klasicke" tenke obaly. Ja osobne bych je na karty nepouzival, pac na vysku licuji az moc a bal bych se poskozeni vrchniho okraje karty.

17.9.2013 10:19:51

KMC
Používám. Karty v nich sedí fakt pevně (občas je spíš porblém kartu dovnitř dostat), celkem nehrozí, že by z obalů vypadly. Balík ale o něco nakyne a obaly se celkem dost lepí na sebe - chce to dávat si pozor při dobírání nebo počítání karet.
Jinak pasujou dost přesně, i nahoře (jak píše rndm), karta nemá žádný prostor navíc.

17.9.2013 10:37:46

aradraug
takze by je taky spis nedoporucil?

17.9.2013 12:30:32

KMC
Já jsem s nimi spokojený, takže za mě ano.
Jen prostě musíš počítat se slepováním (což ale dělají i jiné průhledné obaly, co vím) a s tím, že okraj obalu je zarovnaný s okrajem karty.

17.9.2013 12:36:31

ultra pro pro-fit
Já je kupují synovi na karty MTG a naprostá spokojenost. Oproti volnějším obalum maji také tu výhodu, ze karty se v nich lépe míchají . Dovolim si je klidně doporučit

17.9.2013 16:10:50

Vybíráme z Bazaru

7 Divů světa + rozšíření
7 Divů světa + rozšíření
Akt. cena: 560 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas