Nejlepší barva playmatu?

V souvilosti s kampaní na KS zvažuji, kterou barvu playmatu vybrat.

 

  • světle šedá
  • Černá
  • Modrá
  • Zelená
  • Červená (dark red)

 

Uvažuji o modré nebo červené. Černá se mi líbí ale slyšel jsem, že je nepraktická.

Máte zkušenosti?

31.1.2022 16:11:43

Doma dlouhodobě používám černou a přijde mi to jako nejpraktičtější barva. Šedá druhá v pořadí.

 

Sám jdu ale do červené, tak uvidím, jaké to bude.

31.1.2022 16:39:02

Používám základní černé od Blackfire “61x35”, mám 2 kusy (už pár let) plus obal k přenášení a vystačí téměř na vše. Kontrastně skvělé (nejen na foto), nevím o tom, že by se na nich něco ztrácelo, ale vzhledem k prostorové nenažranosti některých her uvažuji nad modulární “90x90” Dark Space (ač zase ten motiv se žel k některým hrám vyloženě hodit nebude).

31.1.2022 21:01:09

Ji

Také používám Blackfire 61x35, mám 4 kusy, ale zelené. Podle mne optimální barva, všechny karty a komponenty jsou na ní dobře vidět a jak známo zelená je příjemná pro oči.

1.2.2022 05:06:35

Potvrzuju, ze zelena je prijemna na koukani. 

1.2.2022 09:08:17

Jednoznačně taková ta “kulečníková” zelená. Na černé musí být vidět každé smítko a červenou si fakt nedovedu představit - teda dovedu představit, ale nedovedu si představit, že bych na takovém podkladu hrál. To by mi po delší době fakt nedělalo dobře na oči a komponenty by se v tom určitě ztrácely. Možná ještě tak tmavě vínová.

1.2.2022 14:56:08

Netuším o jakém KS je řeč, prosím zmínku :)

K barvě. Mám černý a zelený (tmavě) filc. Obojí fajn. Materiál stojí za prd, příště raději neopren.

Na černém jsou opravdu víc vidět různá smítka.

Tmavě zelený je příjemný na pohled, málo co splyne (komponenty bývají světlejší) a hodí se k většině her.

Červený, no nevím, asi bych to měl jako Kren. Z jiných barev ještě tak tmavou modrou, světlou hnědou, ale trochu bych se bál splynutí některých komponent.

Šedá je teoreticky neutrální barva - volil bych spíše tmavší, než světlou.

Můj názor, někdo to může mít jinak :)

2.2.2022 10:53:23

@peca007 odkazuje se na tuto kampaň

https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/crowdfunding-komunitni-financovani-8/bags-and-playmats-30870/

2.2.2022 11:01:32

Vybíráme z Bazaru

Na louce
Na louce
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 8 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas