IN
IN - avatar

michacka karet

Pouzivat nekdo automatickou michacku karet? Jakou doporucite? Zvlada i karty mensiho formatu (coz je u nekterych her bezne)?. A jak s Dice Tower? Doporucite kde se da koupit?
17.12.2011 16:11:07

míchačka
No slyšela jsem, že tyhle míchačky jsou spíš zařízeny na "plastové" pockerové karty a ře na papírové no moc nefunguje.

17.12.2011 17:12:31

re
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/michacky-karet-691/#12260

17.12.2011 17:17:47

miešanie
podľa mňa zbytočnosť ... ešte si zvládame zamiešať kôpku kariet sami :)

18.12.2011 11:04:25

IN

ikri
Diky za odkaz, ale tam neni jedine doporuceni nebo odkaz na neco co by fungovalo..:). Nezmenila se situace od te doby?

18.12.2011 15:01:39

to IN
mozna je ikri zastance ekologicke nekonkurencni frakce, ktera ma za to, ze diskuze k jednomu tematu postaci jedna

18.12.2011 16:31:17

IN

ndru
Ano, s tim souhlasim a omlouvam se...

18.12.2011 18:26:58

...
vzhledem k tomu, ze v tech diskuzich tady je tak neskutecny curbes, ze ¨je tu na kazde tema uz minimalne jedna diskuze zalozena, ale nez by to clovek dohledaval, tak je snazsi si zalozit novou, uz je to stejne jedno, chaos vetsi uz v tom byt stejne nemuze

18.12.2011 18:30:37

to ozzy79
z jedne strany nelze nez souhlasit. na druhe strane maji urcite internetove navyky sve opodstatneni. a alespon se pokusit vyhledat diskuzi nebo informaci je proste slusnost. kdysi se tim setrilo pasmo, misto na serveru a cas. dneksa uz snad jen ten cas. a hlavne je pak mensi ten chaos. nepodlehani entropii je jednou ze znamek zivota

18.12.2011 18:56:35

ad ndru
pak je jeste samozrejme klausovo stanovisko neviditelne ruky svirajici neci koule a rozdavajici direkty na solar. u vicero 'stejnych' diskuzi se udajne udrzi jen nektere a ty jsou pry pak smysluplne, kvalitni atd.

18.12.2011 18:58:45

to ndru
nevim, proc se do toho snazis tahat entropii a podobne blaboly o slusnosti :-) zkus si zadat do vyhledavani v diskuzich michacka karet a uvidis sam. pokud by to melo nejaky stabni charakter, tak nereknu ani slovo, ale v tomhle zmatku je proste jednodussi tu diskuzi zalozit, nikomu to neublizi a nikoho to nic nestoji

pro rejpaly: vsimnete si prosim smajlika za prvni vetou, dekuju

18.12.2011 19:10:13

to ozzy79
ono je to o individualni schopnosti vyhledavani informaci. kdyz zadas jen míchačka, tak toho zas tolik neni

jednodussi neznamena efektivnejsi

18.12.2011 19:37:06

Ne
Nedoporočuji.

Michačku karet sme používali na poker. Fungovala len s tými najkvalitnejšími kartami: nie len plastikové ale museli to byť kvalitnejšie plastikové. Museli mať aj správny rozmer. Míchačka bola tak hlučná, že sme ju prestali používať.

18.12.2011 20:33:05

to ndru
ted uz bez smajliku: tva snaha o presvedcovani k dohledavani informaci ve forech na zatrolkach mi prijde jako kdybys obhajoval instituci kafkova zamku. urcite budez znat princip ocamovy britvy, ktery je tu krasne uplatitelny a ktery IN zcela logicky vyuzil. ale prestanme to tu plevelit, resim je beztak blbosti

18.12.2011 20:39:52

ndru
Hlavne vychazis z toho, ze treba uzivatele o vyhledavani vi. Ja jsem tu myslim docela casto, ale o funkce vyhledavani ve vsech diskuzich jsem si nikdy nevsiml:) Proste je asi na miste, kam nekoukam. Navic to, co vyleze, mi prijde desne neprehledne, takze nikoho nevinim, kdyz zalozi novou diskuzi... Ale to jen bokem, nechci to tu nejak rozdmychavat, treba bude mit Ondra po novym roce vic casu na Zatrolkach maknout a tohle je namet k zamysleni...

18.12.2011 23:32:08

IN
Míchačku mám a docela i používám. Na "standardní" velké karty (např. velké karty FFG z Arkhamu) funguje dobře, na menší formáty (malé karty z Arkhamu) nefunguje. Navíc si při pořizování míchačky nezapomeň uvědomit, že ti míchačka karty nerozmíchá dobře. Míchačka "jen" spojí dva menší balíky do jednoho většího, takže pokud v jednom z malých balíků je karta vespod, nikdy se neobjeví ve finálním balíku "výše" než mezi posledními 5 kartami. Abys dosáhl dobrého promíchání, je potřeba projet balík míchačku několikrát a balík několikrát před každým mícháním "sejmout". Takže takový zázrak míchačka není :-) Snad je to srozumitelné.

19.12.2011 12:45:00

Eyron
Aha. Prostě se nadřu víc než kdybych to rovnou normálně zamíchala ;)

19.12.2011 20:47:50

ikri
záleží na tom jestli máš Parkinsona nebo ne x-D

23.12.2011 00:35:43

Vybíráme z Bazaru

Eclipse: Second Dawn for the Galaxy - Rift canon
Eclipse: Second Dawn for the Galaxy - Rift canon
Akt. cena: 251 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas