memoir 44

Ahoj :)
chtel bych se zeptat jestli nevite kde sehnat v CZ. Nebo jestli netusite kdy bude pripadny dotisk. Moc dekuju .)
6.2.2012 02:10:30

re
No já bych se poptala v e-shopech, co ho mají skladem. Nebo jsi to už zkoušel?
Ve Světě her a Sparkys uvádějí jako dodavatele Blackfire, tak by to mohlo být v ČJ.

6.2.2012 07:23:49

re
1) příště zakládej vlákno u konkrétní hry (když se dotaz týká konkrétní hry)
2) Ano, Blackfire hru vydává jako plně lokalizovanou do češtiny (i když čert ví, co to v jejich podání znamená)
3) Minimálně Blackfire se tváří, že ji mám skladem, dál se mi hledat nechtělo, ale pan Google je mocný čaroděj, doporučuji ;-)

6.2.2012 09:04:57

dik
prave ze jsem radsi zalozil diskuzi tady :) a ok priste ji zalozim tam kde patri.
Na google jsem hledal a hledal jsem vsude:) ale jde mi o prelozene karty a ne jen navod .) a jak jsem koukal tak vsude je jen NAVOD komplet v CZ ale malym pismem v seznamu co krabice obsahuje je jen ze tam jsou AJ karty s prekladem( coz asi znamena ze nekde soupis textu z karet v cz)

mohl by mi nekdo kdo ma M´44 komplet v CZ napsat jak je to na krabici znazornene ze hra je komplet v CZ :)
moc by to pomohlo dekuju moc ;)

6.2.2012 09:26:53

twix
Tak to ti řeknu hned. Na krabici není vůbec nic :)
Je to zcela původní krabice v angličtině, jen pod fólií zezadu na krabici je připláclý český návod, takže to vypadá jako česká zadní strana krabice. A přestože i na tomto návodu je napsáno, že uvnitř jsou karty v AJ, tak jsou tam i české. Navíc na obrázky v shopech bych vůbec nespoléhala, dají tam cokoli a vůbec to nemění, i když hra už vypadá zcela jinak.
Nezbývá ti, než se v každém shopu přímo zeptat. Aspoň to pak můžeš reklamovat, když tam karty případně nebudou.

http://www.zbozi.cz/vyrobek/memoir-44/?q=memoir%2044

6.2.2012 09:45:07

aha
takze kdyz jsem ted byl tady nekde u me v hrackarne a meli tam prave ten M´44 a na zadni strane ceskej navod(jako to ma ticket to ride:europe) a i kdyz jsou tam napsany ze to obsahuje AJ karty tak je to kompletka v CZ jo ? :)

6.2.2012 10:01:11

twix
No, ruku do ohně za to nedám, ale měly by tam být. Já mám přesně tohle balení doma a je tam napsáno, že karty jsou v AJ. A jsou tam oboje. Zkus se zeptat v Blackfire, jestli je to sichr, že tam jsou české karty.
V diskusi k M44 píše Born toto:

"Přesně jak píše fishbone. První edice byla vlastně anglická verze, ke které dovnitř přihodili české karty (a anglické tam nechali), plus dozadu ke krabici pod fólii přidali česká pravidla jako takovou "falešnou" českou zadní stranu krabice.
Později asi udělali kompletní reedici pro český trh. Krabice s českými popiskami a anglické karty jsou fuč. Ja mám naštěstí tu první verzi, takže mám dva balíčky karet na výběr:)"

6.2.2012 10:08:06

supr
a dekuju :)

6.2.2012 10:09:50

twix
Memoir se objevil v bazaru za pěknou cenu, tak se můžeš poptat :)

6.2.2012 11:53:40

české karty
K tomu co říká ikri jenom upřesním, že já kdysi koupil M44 s připláclými českými pravidly na zadní stranu a české karty tam nebyly, a podle popisu ani neměli být. Takže bych řekl že ty české karty začali přihazovat až později, určitě ne v první edici.

6.2.2012 12:49:31

české karty
Krabice nyní obsahují česká pravidla a anglické karty. Podle distributora BF nemají nyní povolení od Days of Wonder na tisk Cz karet:(

6.2.2012 13:03:06

parada
tak diky rychlemu a ferovemu jednani tangrama mam M'44 doma v krasnem stavu a v CZ :-) diky

10.2.2012 07:02:04

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny dvě De luxe rozšíření
Hra o trůny dvě De luxe rozšíření
Akt. cena: 430 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas