Má cenu začít Battlelore?

Ahojte tak si vybírám nějakou větší hru kde bych časem i začal barvit atd... Moc se mě líbí Battlelore ale asi je za pět dvanáct. Základní hra by se ještě nejspíš sehnat dala a rozšíření jsou taky ještě sem tam k mání ale čert ví jak dlouho :( Jedno rozšíření je už beznadějně asi pasé The Hundred Years' War. Jde o to jestli teď začnu kupovat Koupil bych základ + Call to Arms + třeba Scottish Wars ale pak mě bude snad zbytek roku trvat než dokoupím vše a bojím se že v polovině třeba zjistím že už se nedá něco sehnat ..Co místní znalci poradí?

Díky s pozdravem Jirka
17.3.2012 17:25:23 | Upraveno autorem (porovnej)

GeneralX
No já sem si začal rozšíření dokupovat letos v únoru a mám už všechno komplet. Možná bez toho The Hundred Years War. No tak čert ho vem :). 14 rozšíření asi stačí. Skvělá hra.
Není co řešit, jdi do toho a koncem dubna to máš komplet.

17.3.2012 18:26:52

Tangram
no ale mě potrvá nemám 10 tacu hned..chci to kupovat cca každý měsíc pak jedno rozšiření..takže aspoň do podzimu

17.3.2012 18:41:35

GeneralX
Doba je příznivá, Battlelore už všichni mají, nikdo ho nehraje, nikdo ho nechce. Jsou nové a lepší hry. Takže Ti ho asi nikdo nevykoupí a v obchodech je toho dost a hlavně se slevou.
Neboj se toho. A třeba budeš mít štěstí a ještě nějaký kousek ulovíš v bazaru :). Držím palce, podle mě je to dobrá volba.

17.3.2012 19:02:05

Bazar
I tady na ZH se v bazaru Battlelore dost často vyskytuje. Hlavně jak dost lidí přecházelo (přechází) na BoW, tak se ho zbavujou.

17.3.2012 19:07:32

halbarad
BoW ? jinak co je lepší třeba? Hledám nějakou fantasy tematiku...

17.3.2012 19:34:14

GeneralX
BoW = Battles of Westeros. Je to hra z prostředí Martinovy ságy Písně Ledu a ohně, známější spíš jako Hra o trůny (A Game of Thrones). Je to založeno na principech Battlelore, ale byly odstraněny sekce a hra je podle reakcí hráčů více smysluplná a ne tolik náhodná. BL jsem měl, ale zbavil jsem se ho, protože je to hromada plastu na hraní, ale jako hra samotná mě to nebavilo a přišlo mi to hrozně náhodné. To, že jsem hrál dobře takticky, bylo k ničemu, protože kostky mi nepřály a tak vyhrával protihráč s nulovou strategií, ale lepšími hody. BoW vypadá lépe, ale taky je už dlouho ticho po pěšině. Další podobná hra od jiných tvůrců s trochu jinými mechanismy je Magestorm. Je to takové generické fantasy s velkým důrazem na magii, které bude asi hodně podceňované a téměř neznámé v našich končinách.

17.3.2012 19:49:59

Havelock
Ta vypadá hodně dobře ale je škoda že pokračování nemají udělané překlady..ale moc pekný

17.3.2012 19:55:37

Havelock
Ale to vypadá moc dobře :) miluju Hru o trůny.....pokud to někdo přeloží ají bych do toho šel

17.3.2012 20:06:04

:)
Tak mám víteze RuneWars :)

17.3.2012 22:20:49

GeneralX
hmm.. tak máš vítěze RuneWars? What the f..k?

17.3.2012 23:47:51

kody
Tak nějak jsem pořád nevěděl co..chtěl jsem určitě fantasy...aby tam byli fogurky na barvení..a aby to byla nějaká epic :) ..taky jsem chtěl nejraději něco od FFG. Tak jsem projížděl jejich katalog a úplně náhodou jsem jí objevil :) a byla to láska na první pohled :) už je objednaná :P

18.3.2012 01:11:17

Runewars
No, nevím jestli zrovna v Runewars jsou figurky nějak extra vhodné k barvení...

18.3.2012 17:15:06

speedy
Barvení není teď tak prvořadý hra se mě strašně líbí! :) ..jinak se chystám barvit Age of Empires

18.3.2012 21:23:42

Vybíráme z Bazaru

Fighters of the Pacific
Fighters of the Pacific
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas