Legacy hry

Co si o nich myslíte? Hrajete, nehrajete, proč? Baví Vás?
8.8.2018 10:32:03

Legacy
jsem hrál jen Pandemic 1. sezónu, bylo to fajn.
Nevím jestli do toho počítáš i únikovky, těch bylo více.
Obecně čistých Legacy her není tolik (5?) a pár se jich chystá.

--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

8.8.2018 11:04:26

...
Únikovky jsem ještě nezkoušel, ale viděl jsem že se plánuje betrayal at house on the hill s legacy systémem a netuším jestli se těšit nebo ne, tak sem chtěl vidět jak tyhle hry berou ostatní

8.8.2018 13:02:18

Legacy
Hral jsem jen pandemic 1 a charterstone (+ netrunner, ale to nestoji za rec)

Pandemic - zpocatku nadseni protoze to bylo neco noveho, ke konci lehce nadseni uvadlo, ale porad je to super zazitek a pokud bude dvojka v cestine, tak do toho asi pujdu zase

Charterstone - pecka. Kompetetivni, strategicka hra. Bavil jsem se na 100% po celou dobu kampane. Klidne bych si to dal znovu.

8.8.2018 13:40:58

legacy

my sme aktuálne cca v polovici pandemicu 1. sezona a mna legacy systém veľmi pozitívne prekvapil :) posúva hru ako takú na inú uroven a prináša lepší herný zážitok. Ak k legacy existuje "nelegacy" varianta hry a tá ta baví tak je minimálna pravdepodobnost že by to legacy pokazilo :) za mna asi tolko :)

8.8.2018 13:42:32

Nemám s legacy problém
Já mám Mechové vs. Minioni a Gloomhaven a obě jsou super. Mechové jsou sice Legacy, ale to ti nebrání hrát scénáře opakovaně. Legacy je tu ve smyslu zpřístupňování dalšího obsahu, v ničem ti to nebráni.
Ke GH jsem si koupil extra sadu odstranitelných samolepek pro případ, že by nás hra nechytla nebo bych to chtěl někdy prodat, ale ta hra je taková pecka, že vím, že jí prodávat určitě nebudu. Zároveň tuším, že ani uvedení hry do původního stavu a odemykání obsahu znova, nebudu dělat.

8.8.2018 14:08:29

Legacy

Ja mam doma uz pul roku risk legacy ale jeste jsem se k tomu nedostal

8.8.2018 14:28:35

Vybíráme z Bazaru

Jízdenky, prosím!: Evropa
Jízdenky, prosím!: Evropa
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas