Kickstarter projekty

Přes Kickstarter se začíná rozjíždět hodně her. A aby byly vydány, potřebují podporu. Nechť je tato disuze o nich...
6.12.2011 17:09:52

.opčík a ostatní
Mrkněte na ty vysvětlující videa, kde autor mluví nad těmi nakreslenými kartami. Celkem to dá obrázek o tom, jaké by to mohlo být. Ale taky bych radši, aby to třeba do ruky dostal Tom Vassel..

27.4.2012 21:40:44

Nova Cry
..no co, najde sa nas 5? :)

kafe> ak by to bolo s deklarovanym postovnym 0,- este lepsie na to clo ci ako.. ad bonusy- snad by sa dalo s capkom dohodnut nejak pomimo..;)
jj, Vasel robi komercne videa na KS projekty..

14.5.2012 12:38:31

Nova Cry
1ks s poštovným bez bonusů - $55
trojbalení i s těmi bonusy (ale kromě bookletu s historií postav jsou to jenom 2 kostky a 5 karet) - cca $71/ks i s poštovným
5ks s poštovným bez bonusů - $45/ks
takže se nemusíte zase tak moc vázat na těch 5 ks. Grafika parádní, ale herně mě to z popisu moc nezaujalo (ale byl jsem líný číst pravidla ;-)

15.5.2012 14:48:19

Off your rocker
2Jezura: ozval se ti někdo? Já bych do toho nakonec přece jen taky šel (byť by pro mě využitelnější byla kopie s českým překladem, i když to může vždycky přečíst jeden, ale to si holt případně dodělám sám pokud by se to chytlo, což by díky Partičce mohlo ;-) Akorát si nejsem jistý jestli se během těch šesti dnů do konce kampaně najdou další aspoň 2-3 lidi (zbytek bychom přinejhorším doprodali dodatečně ;-) a jestli vůbec doběhne do úspěšného konce :-(

15.5.2012 14:57:37

Off your rocker
2amis: Obávám se, že jsme jen dva. Šel bych do toho hned, ale ve dvou to vychází skoro na 700,- na jednoho.

19.5.2012 20:47:18

rbx

Sedition Wars
ja koukam po tomhle:
http://www.kickstarter.com/projects/coolminiornot/sedition-wars-battle-for-alabaster

6.6.2012 16:24:36

rbx
zrovna jsem na to taky narazil a vypadá to pěkně. Jen se mi z té ukázky hrání ve videu moc nepozdávají ty velké a prázdné místnosti. Tématicky by mi sedělo spíš úzké chodby jako ve Space Hulkovi. Bohužel při současném kurzu dolaru a poštovném( navíc clo...) je to dost vysoká částka, i když 50 miniatur a všechno ostatní taky není málo:)

Edit: Hmm, tak i pokud by se našli 3 lidi co by do toho šli společně tak to s poštovným vychází na 112$ na jednoho, což je při současném kurzu skoro 2300Kč. Škoda, to je pro mě opravdu moc:(

6.6.2012 17:10:07 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

zluda
to pro me taky, ale doufam, ze se to dostane do distribuce i kdyz asi v ponekud osekanejsi verzi. Super Dungeon Explore, co vydali Cool Mini or Not sly taky normalne do kramu.

6.6.2012 17:30:30

!!! Sedition Wars: Battle for Alabaster
ludiaaaa, co hovorite na toto; od tvorcovv WH4k ..vyzera to luxusne..
..uz su prekonane najvyssie levely, vonku su huste bonusy..a paradne extrapacky..
Format do buducnosti definovali imho moc fajne (neviem, ci taky uz existuje, ale stoji za to omrknut..imho parada)

http://www.kickstarter.com/projects/coolminiornot/sedition-wars-battle-for-alabaster?ref=card

Je to posielane vramci EU> "This will mean that you won't have any issues with possible customs queries, additional tax or other hassles.."

co tak traja za 280$ + vsetky extra packy + postovne...bez dani?

je na to cca 10dni.. Olafe, Radku.. modelari a taktici..
(by som sa asi koli tomu aj naucil malovat figurky:))

17.6.2012 23:33:03 | Upraveno autorem (porovnej)

DD

.o
Vypada to cool, ale figurkovky proste ne :).

18.6.2012 10:48:22

Sedition Wars: Battle for Alabaster
Už jsem na to koukal dřív - zaujalo, líbilo - a říkal jsem si, že kdyby se zadařilo a vybraný obnos by se vyšplhal na maximum, tak bych do toho snad šel... Ještě se ozvu ;)
Čeká mne pár večerů dohledávajíce informace, bezesných nocí s pomyšlením na vyrabovanou peněženku,...

S figurkovkama nemám žádné zkušenosti, tak to musím ještě fakt promyslet. Nebo byste měli nějaké doporučení pro začátečníka v tomto oboru? Pravda, mám radši fantasy téma...zde mě zaujalo množství a propracovanost figurek. Ještě se poohlédnu po dalších hrách tohoto typu...

Edit: Počítá se do zkušeností hraní si s figurkama např. Dorn, DOOM, Earth Reborn, DrD rozšířený bojový systém? - dá se to k tomu vůbec alespoň trochu přirovnávat?

18.6.2012 17:22:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Sedition Wars
Mam 1 baleni v BIOHAZARD variante k dispozici.
+ 210 USD kredit, tak se za to daj koupit jeste dva kusy, plus nejaky drobny na postovny. A nebo nejaky doplnky, pokud nekde chcete napiste mi do posty.

19.7.2012 11:57:26

Airborne in your pocket
Aquin vydal AIYP ako free hru, ale teraz skusa komercnu verziu cez KS. Este ostava 40 dni a pritom uz je ciel prekonany. Keby sa $70 tier s D-Day Dice dal objednat do Europy (zatial to nejde), tak by som to ihned vzal. Takto porozmyslam ze ktory tier podporim.

http://www.kickstarter.com/projects/1325766284/airborne-in-your-pocket-board-game

3.8.2012 16:44:44

DreadBall
DreadBall - The Futuristic Sports Game

http://www.kickstarter.com/projects/1744629938/dreadball-the-futuristic-sports-game

24.8.2012 20:52:41

dreadball
doudee asi máme problém :D ...

24.8.2012 21:39:34

DreadBall
to Paladin91: Jediný problém který mám, je že nejsem schopen vlastními silami zaslat peníze. Ale hodlám do toho jít.

25.8.2012 09:15:30

rbx

Paladin
tak toto se libi i me, protoze s nostalgii vzpominam na Speedball na Amize. A jelikoz je to britska firma, tak nehrozi ani DPH. Jen nejak nevim, proc bych mel jit do Kickstarteru, kdyz tam nejsou zadne bonusy. A sami rikaji, ze to pujde do prodeje a to i vcetne toho rozhodciho, takze strategii Manticu v tomto moc nechapu.

25.8.2012 12:26:01

DreadBall
Chjo, to vypadá fakt hezky. To by ale chtělo rovnou dát dohromady ligu a kvůli tomu se mi do Prahy dojíždět nechce ;-) Nenašlo by se v Brně (a blízkém okolí) apsoň 4-5 dalších lidí, že bychom koupili rovnou Cheerleader level, tj. 8 týmů se všema bonusama a základy nějak deponovali třeba v planetě her? ;-) Pokud bychom zbylé týmy udali (doufejme, že bychom se nepobili o jednu rasu, páč bychom měli od každého týmu dvě kopie ;-), tak by to vyšlo cca 750 Kč/člověka včetně poštovného. Já vím, společné vlastnictví části hry je problém, ale snad bychom to nějak zvládli.
2rbx: Vzhledem k tomu, že v různých pledge levelech budou různé bonusy co se týká figurek hráčů, bych řekl, že normálně v prodeji bude základních 8/tým a zbytek se bude dokupovat zvlášť, ale mají to tak zmateně popsané, že to nemusí být pravda. Každopádně by to doufám přes kickstarter nemělo vyjít dráž :-) Navíc z podpory třeba vyplynou další bonusy ;-)

28.8.2012 15:31:05

DD

to rbx
Bonusy tam jsou. Dostanes dalsi figurky do ruznych teamu navic a navic ty MVPcka k tem teamum, ktere budou stat kolem 25$.

28.8.2012 17:15:26

objednáno
Tak, a můžete za to vy ;-) Jak to leze rapidně nahoru a přibývají bonusy tak jsem nerovově nevydržel a vykoupil poslední Early bird cheerleader level (tj. $295 s poštovným za dvě hry v plné parádě (tj. všechny 4 týmy, aktuálně 45 figurek hráčů, 1 rozhodčí, 2 balóny a 1 trofej, ale při tempu růstu to bude co nevidět o další 4 normální a 1 chapadláka hráče víc ;-) Buď se někdo ke mně časem přidá, nebo pak snížím level na 1 kus (přece jen si neudělám doma osobní ligu, ve které bych hrál za 8 týmů ;-)
Teď abych se naučil barvit figurky :-)
Jo, ještě pro info:
http://jonathanpeace.blogspot.co.uk/2012/08/review-dreadball-gameplay.html
http://quirkworthy.com/

30.8.2012 14:13:46 | Upraveno autorem (porovnej)

DreadBall - objednávka
Tak druhý Striker set rezervován Doudeem.

30.8.2012 19:50:29

rbx

DD
hmmm, protoze to tam pridali. Na zacatku to nebylo, to tam byla jen ta rozhodci.

EDIT: takze ted uz to smysl ma.

31.8.2012 10:57:49 | Upraveno autorem (porovnej)

DreadBall
Stejně mi tak trochu uniká, které že věci budou jen v rámci Kikstarteru, a které věci díky růstu příjmu v rámci KS, rozšíří normální základní hru/krabici. Nebo tomu tak není, že KS umožňuje napěchovat do základní hry/krabice, která pak bude normálně v prodeji, více věcí?

31.8.2012 11:36:38

rbx

Doudee
tak to jsme dva

31.8.2012 11:43:24

DreadBall
Jj, mají to celkem zmateně popsáno (proto taky dali dohromady aspoň ten Striker obrázek, protože lidi tápali ;-) Pokud jsem to dobře pochopil, tak o kus níž je co bude ve standardní krabici a tam je uvedeno:
- 1 Corporation Team: 10 plastic miniatures (4 Strikers, 4 Jacks, 2 Guards)
- 1 Marauder Team: 10 plastic miniatures (6 Jacks, 4 Guards)
Původně tam bylo 8 od každého a jeden z těch nižších levelů rozšířil tu základní krabici právě o ty 2+2 figurky. Vše ostatní se bude pravděpodobně prodávat zvlášť, protože ty další levely pak jmenovitě přidávají různé počty figurek do různých levelů, ale už nikde není uvedeno, že by to mělo být součástí základní krabice.
Aktuálita: právě to přešplhalo přes $110000, takže přibyly další 4 figurky, ale jenom do Striker levelů.

31.8.2012 14:58:00

Vybíráme z Bazaru

Hero realms + dva decky
Hero realms + dva decky
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas