Kickstarter projekty

Přes Kickstarter se začíná rozjíždět hodně her. A aby byly vydány, potřebují podporu. Nechť je tato disuze o nich...
6.12.2011 17:09:52

Claims of Gold
https://www.kickstarter.com/projects/keymastergames/claims-of-gold/description

Moc hezká worker placement hra od tvůrců Control a Campy Creatures.

15.11.2017 14:14:43

Root
https://www.kickstarter.com/projects/2074786394/root-a-game-of-woodland-might-and-right

Co tohle? Od tvurcu Vast, oboji me hodne zaujalo. 3 dny do konce.

18.11.2017 19:46:38

M3D
Něco krapet jiného:
https://www.kickstarter.com/projects/coreywright/mountaineers-a-3d-board-game/comments

22.11.2017 13:26:36

Monster Slaughter
Tak jako ostatní i já jsem přihodil.

Za tolik materiálu navíc se to docela vyplatí :) A grafika vypadá dost dobře a jsem zrovna hráč, který dá na vzhled her.

28 hodin do konce.

29.11.2017 11:24:35

Obaly na karty - Paladin Card Protection: Season 2
Široký výběr kvalitních obalů.
https://www.kickstarter.com/projects/nskngames/paladin-card-protection-season-2

Čím větší odběr, tím lepší cena. Pokud by se chtěl někdo přidat (nejlépe Vsetín a okolí, ale nebráním se ani přeposlání), tak mi napište SZ.

30.11.2017 15:09:32

Aillas
máš zkušenosti s předchozí várkou?

30.11.2017 15:34:16

VitekS
Osobně ne, ale ptal jsem se na to lidí na DŽ, kteří je v první kampani brali a psali, že jsou v pohodě a klidně by je koupili zas.

30.11.2017 20:10:41

Mountaineers
možno ďalší zaujímavý projekt
https://www.kickstarter.com/projects/coreywright/mountaineers-a-3d-board-game

aha tak tento už tu je? ...pardon

2.12.2017 19:28:30 | Upraveno autorem (porovnej)

MatN
ty do toho půjdeš?

2.12.2017 20:43:51

to VitekS
no už som to niekoľkokrát dal medzi projekty, o ktoré by som mal záujem a je pravda že aj niekoľkokrát aj zmazal, len aby som to nevidel :)
Tento projekt ma láka, ale problém je, že len mňa...

2.12.2017 22:43:09

BoxThrone - The Modular Board Game Shelving System
Tentokrát pro změnu zajímavý kousek nábytku...

https://www.kickstarter.com/projects/888782331/boxthrone-the-modular-board-game-shelving-system?ref=category_popular

2.12.2017 23:14:11

MatN
Mě to taky láká, jen je otázka kolikrát by to člověk vyndal na stůl i když to jde hrát solo

2.12.2017 23:20:43

Obaly na karty - Paladin Card Protection: Season 2
Ke KS na obaly jenom doplním, že nabídka je stále aktuální a bude až do konce kampaně a nejspíš i po něm (do uzavření pledge manageru).
Zatím jsme 3 a vypadá to na 100 balíčkový pledge, tedy 1,45 USD (cca 32 Kč) za balíček + případný příplatek za velké nebo barevné obaly. Pokud by se našlo dost zájemců a dostali bychom se na 300 balíčkový pledge, tak by cena za balíček klesla na 1,17 USD (cca 26 Kč). Pokud by se chtěl někdo přidat, napište mi zprávu :-)

4.12.2017 12:58:01 | Upraveno autorem (porovnej)

oM3D
to VitekS
písal som trochu s Coreym a pdp bude niekde na zdieľanie súbor s textami, na jednotlivých kartách pre ich možný preklad.

V priebehu kampane sa otvorila možnosť jazykových balíčkov, je mi jasné, že do slovenčiny a pdp ani do češtiny to nebude vydané skoro na 99%, ale ktovie?

Ešte sa bude robiť korekcia materiálu, aby bola čo najviac "pohodlná" pre rôzne jazykové mutácie - čo som zvedavý aké zmeny tam nakoniec budú. A ešte budú menené aj niektoré karty, keď v priebehu kampane pribúdali doplnky.

Každopádne je to vcelku zaujímavá hra, tak dúfam, že sa im ju podarí nakoniec vydať a pri tom aj nepokaziť...

11.12.2017 20:38:01 | Upraveno autorem (porovnej)

MatN
Ty jsi to podpořil? Já než se nějak rozhodl tak to skončilo.

11.12.2017 22:22:41

BoxThrone
Mě plechový regál s drátěnými poličkami nepřijde moc jako nábytek, natož abych to chtěl v obýváku. A to nejsem žádný cíťa myslím. Nebudu se rozepisovat mimo téma, ale domnívám se, že je celkem dost možností, jak si pořídit (případně dokonce udělat) přiměřeně pohlednou polici, regál, nebo tak něco ze dřeva, či dýhované/laminované dřevotřísky.

12.12.2017 01:54:51

i!

BoxThrone
Wow, nadhera. Zaujal ma az tak, ze kvoli nemu si idem zalozit ucet na KS. Uz dlho som to planoval, ale toto je ten zlomovy produkt, ktory ma vyhecoval.

Aj ked uznavam, ze aj drevotrieska ma iste svoje caro. Proti gustu ziaden disputat :)

12.12.2017 11:57:13

Box Throne
Nápad se mi docela líbí, a i to provedení není dle mého zas tak ošklivé, tedy, aspoň podle těch fotek, do moderně zařízeného bydlení se to docela hodí. Ale přijde mi, to sežere o dost víc místa ve výsledku, než takový Kallax, u kterého to sice dávám na bok, a je to občas docela tetrisový oříšek, jak to poskládat tak, aby byl maximálně zaplněný, ale nakonec se to dá. Pokládání na bok nevidím jako neřešitelný problém - pokud jsou ve hře volné komponenty v insertu, tak buď to je pořešené tak, že se drží dohromady váhou plánu a jiných věcí, nebo se holt rozpytlíkují a zagumičkují, nebo se při tetrisování zrovna ta krabice položí do volné spáry vodorovně. Všechno jde vyřešit.
Jako podstatné mínus vidím tu cenu. Když zvážím, kolik her máme uložených v Kallaxech o celkové hodnotě do 3000Kč, tak bych si musela pořídit BoxThrone v hodnotě přes 10000, a to to ještě možná dost solidně podceňuju. Si myslím, že když už by někdo opravdu chtěl, tak není problém si Kallax nebo podobné poličky doupravit a přidělat si tam nějaká vodorovná rozdělovátka/poličky/regálky svépomocí.
Nicméně, pokud bych měla dost volného prostoru a nevěděla co s penězi, tak bych si to asi pořídila :)

12.12.2017 12:53:11

Box Throne
Vypadá skvěle. Ale na uskladnění více než 100 her se to IHMHO nevyplatí finančně.
--------------------------------------
Nevěřící Tomáš nevěří na Speedyho a Ježíška
S radostí prohraje jakoukoliv historickou hru
Střet zájmů jen s manželkou

12.12.2017 13:09:40

BoxThrone; názor na regál; i!; Anyanka
Tak čistá holá dřevotříska je dobrá tak do dílny, jasně. Když píšu dýhovaná, nebo laminovaná, tak myslím materiál, ze kterého se vyrábí běžný nábytek. Tedy nějakou náhražku dřeva.
Věřím, že ten BT mají spočítaný byť to na mě nepůsobí dobře. Takové plechové regály ve skladu taky unesou zátěž velikou a nespadne to. Je to spíše jen takový pocit, no. Jinak vychytané to celkem mají. Plehi polička na výstavku, držáček na srolované podložky a šuplíky na různé drobnosti a pomůcky. Jako proč ne...
Osobně to mám spíš jak píše Anyanka. Hlavně už něco mám a mám i představu jak budu police nastavovat a dostavovat, a taky mám raději dřevo a pilu nedaleko. Přeci jenom si můžu dovolit komfort kamrlíku pro skladování deskovek, kde je jedno z čeho a jak jsou regály udělané. A taky si občas hraju "ukládací rébus" :)

12.12.2017 13:25:18

i!

BoxThrone
Mna strasne bavi si vyrabat inserty z foamcoru, takze ukladanie krabic na stojaka je po takomto upgrade absolutne nevyhovujuce :(

Zaplneny Kallax vyzera cool, ale pre mna je zial nepouzitelny. Rozmyslal som nad sirsimi polickami (2 kominky), co by z funkcneho hladiska bolo celkom fajn, ale asi by sa s tym nemanipulovalo dobre. Na design si ja vobec nepotrpim, preto som sa doma snazil presadit klasicke modularne regaly (HC garage style :D). To vsak bolo radikalne zamietnute mojou neznejsou polovickou.

Takze som rad, ze ste tu hodili link (davnejsie, rizek) a hlavne refreshli vlakno (dnes, peca007). Thx. Odprezentoval som to priatelke a dostal som povolenie na nakup. Huraaa, uz som backol Wall of heroes, tak snad to dopadne lepsie ako moja zatial jedina absolvovana kampan (Twilight Imperium na Startovaci).

12.12.2017 14:04:05 | Upraveno autorem (porovnej)

i!
Jasný, tvé nadšení chápu :) Tak pak třeba dej vědět, jak ti to bude v reálu fungovat a třeba nahoď nějaké to foto (třeba před a po BoxThronu) :))

12.12.2017 16:42:39

Obaly na karty - Paladin Card Protection: Season 2
Do mojí vsetínské skupiny se přidal kamarád z Brna, který je ochotný to tam vzít i pro další zájemce. Vyzvednutí by bylo možné v CGE nebo u něj doma (Žabovřesky). Pokud by se tedy chtěl přidat i někdo z Brna, je možnost. Nemám úplně přesná čísla, ale momentálně budeme někde kolem 200 balíčků, takže pokud se najdou další zájemci, je i těch 300 pro dosažení nejnižší ceny reálných.

13.12.2017 15:32:37

že by nový X-COM

https://www.kickstarter.com/projects/1915792245/chronicle-x-by-archon-studio/description

19.12.2017 08:11:51

že by nový X-COM

Vypadá to dobře. Už mě svědí peněženka ...

21.12.2017 10:37:39

Charitativní aukce

Bylo nebylo - dobročinná aukce
Bylo nebylo - dobročinná aukce
Akt. cena: 777
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Folklore: The Affliction - prodám
Folklore: The Affliction - prodám
Akt. cena: 710 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas